Lista ocen Seat Toledo III 1.9 TDI 105KM 77kW 2004-2009 (72) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 42 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~DER
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Informacja dla tych, którzy słysza czasem stuki z wentylacji (słychać je w okolicach kolumny kierowniczej), to ponoć silnik wentylatora. Teraz zacytuje Panią z serwisu Seata w Poznaniu: "Możemy wymienić, ale nie spasujemy plastików z powrotem tak jak fabrycznie" To po co serwis. Leszcze. Nie wiem jak w innych miastach ale serwis Seata jest "dziwny"
~Karol
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
climatronik sprawuje się doskonalne, regulacja dwustrefowa, pasażer i kierowca mogą cieszyć się indywidualnie ustawianą temperaturą, nawiew na tylne siedzenia pod fotelami kierowcy i pasażera- super sprawa w gorące dni- wielka ulga dla pasażerów
~Krzysiek z Wrocławia
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Ogrzewanie na medal. Z klimą mam pewne wątpliwości czy wszystko jest ok. Serwis mówi że jest. Z nawiewów leci zimne powietrze, a w trybie auto w kabinie trudną jest osiągnąć zadaną temperaturę. Jest to szczególnie odczuwalne w słoneczne i ciepłe dni.
~hig@tlen.pl
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Mam go dopiero 3 miesiące ale klimatronic OK. Wentylatory na wysokich obrotach piszczą, ale podobno tak mają. Grudzień 2008: ogrzewanie przy minus kilku OK. Czerwiec 2009: bywało i bardzo mroźno tej zimy, ale ogrzewanie dało radę Marzec 2010: nadal ok
~michu2606xyz
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Grzeje szybciutko i skutecznie, nawiew na przednią szybę z powodzeniem zastępuje jej grzanie. Klima aż za dobra - po postoju w pełnym słońcu pękła mi deska rozdzielcza po włączeniu klimy...
~Krzysztof
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Tu nie bede sie rozpisywał wiele jest doskonale pomimo ręcznej klimatyzacji dalje sobie spokojnie rade nawet w najgorsze upały w aucie jest przyjemnie. Ogrzewanie też jest rewelacyjnie :)
~Adrian
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Wydajna, 2-strefowa klima automatyczna. Mimo, że kabina jest spora, nie nagrzewa się ekstremalnie i łatwo ją schłodzić, zimą zaskakująco szybko rozgrzewa się jak na diesla.
~Gerloch
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Zaparowane szyby mozna bardzo szybko odparować. Wentylacja dziala bardzo sprawnie. W zimie przy naprawdę duzych mrozach ogrzewanie slabiutkie lub go nie ma w ogole.
~Graver
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Jak narazie nie widze wiekszych wad . Dziala tak jak powinno. Klima dwustrefowa dobra sprawa bo moja zyciowa partnerka wieczny zmarzluch i ona grzeje ja chlodze. Wszystko OK
~rafal g
Sedan 1.9 TDI 105KM 77kW
Climatronic duwstrefowy. bardzo wydajne nawiewy. Motor nagrzewa sie odrobine dluzej niz w benzyniaku.....ale nie jest to wiecznosc jak inni twierdza. Warto zamykac nagrzewnice.