Lista ocen Seat Toledo IV (17) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jarek
Liftback 1.6 TDI CR 105KM 77kW
-pompa wody wytrzymala 4,5 roku około 94000 tys km i przeciekala strasznie ślady zostawiałem wszedzie pomimo osłony pod silnikiem. - kostka stacyjki padła po 3 latach auto w ogóle nie reagowało na przekrecenie kluczyka porażka. - do tej pory walcze z układem klimatyzacji cześć wody odpływa na zewnatrz a czesc pod siedzenie pasazera i robi sie bagno, nieszczelnosc ktora odkrylem po okresie gwarancji. - do tego po duzych deszczach woda...
~Kamil
Liftback 1.2 TSI 90KM 66kW
Nie wystąpiły jak narazie. Jedyny większy problem to brak hamulca awaryjnego w jednym z kół. Smarowanie linki, wymiana cylinderka na bębnie i działa jak należy.
~Bartosz
Liftback 1.2 TSI 105KM 77kW
mały przebieg, więc nic sie nie psuje i mam nadzieje że tak pozostanie mając bardzo dobre doświadczenia z wieloma autami koncernu Volkswagena
~Tomasz K.
Liftback 1.6 TDI CR 105KM 77kW
Dwie naprawy gwarancyjne (wymiana alternatora po 17, wymiana czujnika powietrza przy intercolerze po 34 tys. km).
~MEDUsA
Liftback 1.2 TSI 105KM 77kW
Z praktyki swojej wiem, że seaty są mało awaryjne. Ponieważ je tylko testowałem trudno mi na ocenę tego modelu.
~Bartek
Liftback 1.6 TDI CR 105KM 77kW
Z długoletniego doświadczenia użytkownika nie jednego seata jestem pewny, że toledo IV będzie bezawaryjne
~Marko
Liftback Facelifting 1.0 EcoTSI 95KM 70kW
Auto ma 2 tygodnie więc trudno powiedzieć. Na razie brak usterek.
~meybach
Liftback 1.2 TSI 110KM 81kW
poważnych usterek póki co nie było i oby tak dalej
~Sobas
Liftback 1.2 TSI 85KM 63kW
przy 25 tys km zadnej powaznej usterki
Dziennik kosztów dla Seat Toledo IV
6,4
~jarni
Liftback 1.4 TSI 122KM 90kW
Patrz komentarz do "Drobne usterki" :)