Lista ocen Skoda 105 II (100) - Całokształt

Na liście zabraknie 59 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~zgred_v12@wp.pl
Sedan 1.0 105 S,L,LS 46KM 34kW
Samochód jak stary to wiadomo - czasem coś się sypnie. Ten lekki przód uprzykrza życie, poza tym komfort jakiś jest, można pojechać dalej z większą ekipą i nie będzie problemów. Należy powiedzieć o cenach części, które są zarąbiście niskie, nowy błotnik czy łańuch i zębatki rozrządu to są niemal groszowe sprawy.
~kuki586@wp.pl
Sedan 1.0 105 S,L 44KM 32kW
Te smochody naprawde warto kupować sam wcześniej miałem skode 105s z 1977roku. i chodziła bez zerzutu trzymałem ja 2 lata i ani razu mnie nie zawiodła.gdzieś około miesięc temu kupiłem też Skode 105s z 1989roku.i chodzi bez zarzutów.polecam te samochody bo morzna je dostać naprawde Tanio.
~Francuz
Sedan 1.0 105 S,L,LS 46KM 34kW
Duże auto za relatywnie małe pieniądze. Dobrze zadbana może być wiernym środkiem transportu - a do tego nie potrzeba góry pieniędzy! I co jeszcze - nie trzeba przy niej majstrować co tydzień (jak np. przy maluchu :) - oczywiście, jeżeli tylko jest odpowiednio pielęgnowana! Nic tylko wsiadać i jechać!
~marczak_m@poczta.onet.pl
Sedan 1.2 120 L 48KM 35kW
mam sporo kłopotów z przeciekami wody do oleju i odwrotnie - załatwiło mi to już kilka termostatów, ponadto bez czołgowego ściągacza nie można zdemontować tylnych bębnów. trudno utrzymać czystość silnika - dużo drobnych nieszczelności.
~misiek
Sedan 1.0 105 S,L,LS 46KM 34kW
szczerze jej nienawidzilem i miale serdecznie dosc szczegolnie jak moja zona w ciazy pchala ze mna cala zime codzien rano to kupsko bo nie palilo...jestesmy bardzo szczesliwi ze pozbylismy sie tego czegos, nie mam sentymentu
~kwiatek@post.pl
Sedan 1.0 105 S,L,LS 46KM 34kW
To jest moje pierwsze auto, i jestem z niego bardzo zadowolony. Moim zdaniem za te pieniądze (kupno i części) to jest bardzo dobry wybór na początek dla kogoś kto nie musi za szybko jeździć i czasami lubi coś pogrzebać.
~tedter@poczta.onet.pl
Sedan 1.0 105 S,L,LS 46KM 34kW
Mam zaufanie do ´´Balbiny´´. Nie ma kompleksów, porusza się po Warszawie szykownie, zawsze przywozi mnie do domu na czas, nie znosi szybkiej jazdy i gwałtownych przyśpieszeń-(to mogę jej wybaczyć ze względu na wiek).
~VUJSON
Sedan 1.2 120 L 48KM 35kW
JAK BEDE MIAŁ KASE TO KUPIĘ SOBIE SKODZIANKĘ JESZCZE RAZ....... NASZA STARA SKODZIA ZBUDOWAŁA NASZ NOWY DOM ,PRZEWIOZŁA TONY MATERIAŁÓW BUD. A NAS WOZIŁA DO SAMEGO KOŃCA WSZĘDZIE.....(sadzę,że BLACHY to pięta achillesowa)
~trybun ludu
Sedan 1.0 105 S,L,LS 46KM 34kW
tylko dla tych co nie licza czasu i pieniedzy. jesli chcesz dojezdzac do pracy to zdabaj o nienormowany czas pracy w innym przypadku zawsze startuj auto o godzine wczesniej niz wymaga tego dojazd do fabryki.
~Darek
Sedan 1.2 120 L 48KM 35kW
Samochodzik powolny, po mieście super, trasa raczej słabe przyspieszenia. Naprawy te drobne i te większe za rozsądne pieniądze np: naprawa zawieszenia Corsie 2000zł z robocizną, a w skodzie 600zł z robocizną.