Lista ocen Skoda 105 II (100) - Całokształt

Na liście zabraknie 59 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kdziedzicpoczta@wp.pl
Sedan 1.0 105 S,L 44KM 32kW
Jak na samochód z tamtych czasów full wypas, maluch (choć ma podobne osiągi co do przyspieszania) nawet się nie umywa do Skodzinki, pare drobnych, kosmetycznych zabiegów i mamy socjalistyczne Ferrari ;-)
~Piotr
Sedan 1.0 105 S,L,LS 46KM 34kW
Obiek pożądania moich kolegów. Cały czas nie mogą się doczekać, kiedy w końcu zdecyduje się na nowy a ten sprzedam. Ale po co, skoro ten jeździ - czasami do pracy i na wakacje wystarczy.
~Rafał
Sedan 1.2 120 L 48KM 35kW
za taka kase czyli ok 3 tys coz mozna wiecej chciec napewno lepsza od kaszlaka i innych takic lepsze to niz nic dobra dla poczatkujacych kierowcow polecam 100 razy lepszy samochud niz kasel
~Jarko
Sedan 1.2 120 L 48KM 35kW
To fajny samochodzik, szczególnie dla początkujących. Ten kto nauczy sie jazdy Skodą 120, będzie lepszym kierowcą, bowiem samochód ten wymaga delikatności, przez co uczy doskonale pewnych dobrych nawyków.
~kowalskimirek@op.pl
Sedan 1.0 105 S,L,LS 46KM 34kW
mół,żarłok-10 l. na mieście,ucieka na zakrętach,problemy przy rozruchu zimnego silnika. +to:miękkie zawieszenie(na stan naszych dróg jest super),preca silnika ok.,dobrze się prowadzi,b.niska awaryjność,
~miki1@hoga.pl
Sedan 1.2 120 L 52KM 38kW
uzywana do jazdy typu wrc po haudach zawieszenie ok nie zmieniane od 1975r! silnik ok tylko czeste awarie pompy ukladu chlodzenia-modyfikowany. skoda na zlomie elektryka padla na maxa w 2002r.
~Gienek
Sedan 1.2 120 L 48KM 35kW
Kocham to auto, ma swój klimat, niepowtarzalny gang silnika i dźwięk wydechu, poza tym potrafi niejednego zaskoczyć, no i laski się za mną oglądają - w sumie to za samochodem :)
~były właściciel
Sedan 1.2 120 GLS 58KM 43kW
Co tu gadać mała kasa stare auto, al ei tak jeżdiz, czyli monza napisać ze superhihi, mam nadzieje z ektoś moją skodzianą jeszcze jeżdzi, bo dobze ją wspominam,
~piomo
Sedan 1.2 120 L 52KM 38kW
Swietny samochod. DUZO lepszy od jakiego Malucha, Poloneza czy Łady. W tej cenie lepszego nie znajdziecie... Ta seria sie Czechom udala (podobnie Favorit). SKODA RULEZ!!!!:)
~Edek z Mladej Boleslav
Sedan 1.2 120 L 48KM 35kW
Jak ktoś nauczy się jeżdzić takim samochodem to potem nic go na drodze nie zaskoczy. To auto cholernie uczy człowieka cierpliwości. Czy ja już mówiłem o kontroli oleju ?