Lista ocen Skoda 105 II (100) - Całokształt

Na liście zabraknie 59 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~andy
Sedan 1.0 105 S,L 44KM 32kW
autko prezętuje się super i za nic go nie wymienię władowałem w niego już 3 tysiące a kupilem już do niego sporo bajerów, kolorek calusienki czerwony przy tym aucie siedzę i robię cały czas jak na te 15 latek na karku samochodzik wygląda jakby wyjechal wczoraj z salonu samochodowego gdy go kupowałem nie wyglądał tak imponująco jak teraz naprawdę już nie wiem co pisać jestem podekscytowany jest to po prostu FERRARI
~Bushman
Sedan 1.2 120 L 48KM 35kW
Za taka małą kasę (do 1 tys. zł) można się pokusić o zakup. Oczywiście lepiej wybrać z LPG. W skodzie jest naprawdę dużo miejsca (m.in. dlatego je kupiłem, nie bawi mnie jazda z kolanami na uszach jak w maluchu i trafianie czubkiem palcow w mini-pedałki). Do wyścigów się nie nadaje, to raczej "dziadowóz" (pojazd dla starszych kierowców, którym nigdzie się nie spieszy).
~pchandel@wp.pl
Sedan 1.2 120 L 48KM 35kW
mam 120L, jako rezerwowe auto na czas przeglądów lub napraw mojego samochodu. Skoda już 2 razy wymieniana uszczelka pod głowicą. (pęknięcia). Wygoda rewelacyjna (kanapy jak domowe). Częsci są nieprawdopodobnie tanie. Maks pręsk 160km- potem wymieniasz głowicę i jeżdisz dalej. Problem ze sprzedażą. Auto jest po prostu niesprzedawalne (tak przy okazji: sprzedam :),
~aquasonic
Sedan 1.2 120 L 48KM 35kW
Autko naprawdę super. Moja 13 letnia skodziana poleci jeszcze 146 km/h. Skrzynia biegów działa super. Acceleration jest na 5+ (naprawdę, tak na drugim biegu od 30 do 60 km/h to wciska w fotel :) ), jedyną rzeczą której mi naprawdę brakuje to OBROTOMIERZ. Dlaczego specjaliści od skody go w niej nie zamontowali ? Naszczęście zamontowałęm sobie sam :] i jest poprostu cool
~Driver
Sedan 1.0 105 S,L,LS 46KM 34kW
Bylem tym samochodem razem w kumpalmi,dziewczyna w Danii,Niemczech,Slowacji,Czechach (rodzinny kraj Skody),Francji i paru innych krajach i nigdy ale to nigdy mnie nie zawiodl.Kolorek zolty.BLacha jak na 20 latnie autko super sie trzyma silnik tez mimo swoich 147 tys,mysle ze przy moim traktowaniu go wytrzyma ok. 300 paru tys.Wersja LS.Ten samochod jest tylko o rok starszy ode mnie.
~Rzezniol
Sedan 1.2 120 L 48KM 35kW
Idealna propozycja dla kogoś kto szuka taniego w zakupie ( 2 - 3 tyś Skoda w przyzwoitym stanie) i taniego w utrzymaniu durzego samochodu ... Skoda z instalacja gazową to okolo 10 zł /100 km. Malacz przy Skodzie wymieka pod kazdym wzgledem .... Słowem idealny samochód dla ludzi rozpoczynających przygodę zmotoryzacją i nie posiadają gotówki na markowe zachodnie samochody.
~mr_koza@poczta.onet.pl
Sedan 1.2 120 GLS 58KM 43kW
Wiem że większość żali się na zużycie oleju, ja jakoś nie mam powodu. Temu silnikowi obca jest po prostu sportowa charakterystyka i jeżeli ktoś próbuje ruszać z piskiem z każdego skrzyżowania to mu się to później mści. Samochód ten jest przeznaczony chyba dla ludzi, którzy ponad wiatr we włosach i adrenalinę przedkładają spokojne, długie podróże.
~kropa
Sedan 1.0 105 S,L,LS 46KM 34kW
ocena 5 dlatego ze: 1 - mam sentyment do tego samochodu 2 - oceniam wedlug kryteriow obowiazujacych 23 lata temu 3 - wszystko co moglo sie zepsuc wymienilem i teraz jest jak nowy. 4 - samochod anty kradziezowy... samochod byl garazowany przez czesc swojego zycia i po 23 latach eksploatacji blach jest w stanie IDEALNYM!
~krzysztofkowal@gazeta.pl
Sedan 1.2 120 L 52KM 38kW
kest to bardzo fajne i tanie w utrzymaniu auto do miastai na trase, ja przynajmniej raz na 1,5 miesiaca robie trasy krakow - bialystok i jeszcze nigdy nie sie po drodze nie zepsulo, jedyna powazna wada jest blacha i z tego co slyszalem tak juz te skody maja ale wystarczy troche pianki montazowej, szpachli bitexu i bedzie dobrze
~luki@pagi.pl
Sedan 1.2 120 GLS 58KM 43kW
Jestem zadowolony z mojej skodzianki i polecam ją gdyż jeżeli się o nią dba i w miarę często dokonuje się regulacji silnika to maszynka jest zarąbiasta. Moja jest tuningowana mam 110KM i przyspieszenie 8:9s do 100km/h przy ostrej jeżdzie pali 13-15l/100km ale warte ujżenia miny nie jednego zaskoczonego w zachodniej furze