Oceny Skoda Citigo Hatchback 3d 1.0 75KM 55kW od 2011

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Skoda Citigo Hatchback 3d 1.0 75KM 55kW od 2011

~Eleyas
Hatchback 3d 1.0 75KM 55kW
Autko ogólnie robi dobre wrażenie, moja ocena opiera się na jezdzie testowej u jednego z Warszawskich dealerów. Testowany egzemplarz to wersja ambition 3d 75KM. Subiektywne doznania estetyczne nie sa juz tak dobre, bardzo ponure wnętrze, depresyjna kolorystyka i twarde plastiki. Porównując do Aygo w moim odczuciu skoda wypada gorzej, w toyocie jest przytulniej mimo tandetnego wykonczenia i gołej blachy na drzwiach(cechy wspolne dla obu aut)....
~irek
Hatchback 3d 1.0 75KM 55kW
Ekonomiczne auto bez szaleństw. Bardzo zwrotne, łatwe do parkowania, doskonała widoczność. Największa porażka dla mnie to słabe radio w wersji podstawowej.
~Arek
Hatchback 3d 1.0 75KM 55kW
Samochód według mnie bardzo ekonomiczny. Robię 1000 do 1100 km miesięcznie, a koszt paliwa nigdy nie przekroczył 280zł/m-c. Eksploatacja tania, opony, filtry, olej. Autko zwinne, dynamiczne, idealne do miasta jak i w dłuższą podróż - wtedy już spalanie oscyluje w okolicach 4.3 l/100km. Polecam serdecznie :) (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~Agatha99
Hatchback 3d 1.0 75KM 55kW
Silniczek trzycylindrowy - pozytywne zaskoczenie, bardzo elastyczny, chociaż, żeby jeździć ekonomicznie, na mieście trzeba wrzucić \"5\" :-) (Silnik)
Skoda Citigo Hatchback 3d