Oceny Skoda Citigo

pon-pt: 10:00 - 18:00, sob: 9:00 - 14:00

Najnowsze oceny Skoda Citigo

~szofer
Skoda Citigo I
Autko zgrabne,niewielkie ale pojemne wewnątrz.Trochę za mały bagażnik,gdyby był przedłużony chociaż o 10 cm .To ma znaczenie w wypadku założenia LPG.Koło zapasowe nie mieści się w pozycji poziomej.Jeśli chodzi o prędkość,rozpędza się do prędkości jaką podaje producent(161km/h)wystarczy.Trochę trudniej się wyprzedza.Ogólnie niezłe ,idealne na dojazdy do pracy ze względu na niskie koszty spalania.
~djdejvidczenko
Hatchback 3d 1.0 60KM 44kW
Skoda Citigo I
Moje auto to to nie jest, jest to samochód służbowy, lecz zdążyłem już nim trochę pojeździć i zdecydowałem sie napisać opinie o tym samochodzie. Ogólnie samochód mi się bardzo podoba, jak na samochód z tego rocznika nie jest to jakieś super ultra mega nowoczesne auto, lecz jest to najniższa klasa, jakościowo bije dużo droższe i lepsze samochody.
~rozo
Hatchback 3d 1.0 60KM 44kW
Skoda Citigo I
Tani, oszczędny i ergonomiczny samochód idealny dla jednej bądź dwóch osób.
~Zadowolony
Skoda Citigo I
Samochód idealny do miasta, ekonomiczny, wszędzie się zmieści.
~Dawid
Hatchback 5d 1.0 75KM 55kW
Skoda Citigo I
Citigo posiadam prawie od 2 lat, kupi?em go jako drugie auto w rodzinie i w tej roli sprawdza si? znakomicie. ?rednie spalanie to 5,23 litra, bior?c po uwag? we mieszkam na ?l?sku jest to bardzo dobry wynik. Auto ju? w podstawowej wersji ma klimatyzacje, radio, centralny zamek oraz elektryczne szyby. Po 14ty? kt?re przejecha?em nie wyst?pi?a ?adna awaria.
~Krzysztof
Skoda Citigo I
Auto godne polecenia, auto kupione do określonych celów - dojazdy podmiejskie - i z tego zadania wywiązuje się doskonale. Tanie, zwinne, zwrotne. Wygląd nie ma dla mnie znaczenia.
3,3
~jasiek21
Skoda Citigo I
za dużo usterek, serwis skody na duży minus, wnętrze brudzi się i wyciera, skrzynia zgrzyta,
~qba
Skoda Citigo I
Spalanie super, kultura pracy jednostki napędowej i komfort też, kilka niedociągnięć, np. brak światełka w bagażniku, czy przycisk kontroli 1 szyby od strony kierowcy (trzeba się wychylać, żeby odsunąć drugą). Zdecydowana przewaga zalet względem wad.
~RR
Skoda Citigo I
Szukałem auta które będzie małe ekonomiczne lekko się prowadziło nie brałem skody pod uwagę. Byłem w salonie VW i wsiadłem do up! Przejechałem się... Moim zdaniem jest to najlepsze małe auto na rynku,po części jest to zasługa niewielkich gabarytów i rozstawu osi które jest takie jak w większych autach.
~gardan
Skoda Citigo I
Szału nie ma. Miało być tanio i w miarę wygodnie i jest. Ale czy oszczędnie?
Skoda Citigo