Lista ocen Skoda Fabia I Hatchback 1.4 16V 101KM 74kW 1999-2007 (105)

~slavovw@o2.pl
Hatchback 1.4 16V 101KM 74kW
Uważam że za tą cenę nie mogłem kupić lepszego używanego samochodu ( 28 tys PLN) 2001 rok, combi, srebro metalik, comfort, radio 8 głośników, bagażnik dachowy, bezwypadkowy, no i z pewnej ręki od szefa moje kolegi tak że wiedziałem co mniej więcej z nim się działo przez dwa lata. Następnym samochodem napewno również bedzie Skoda fabia tylko że nowa i może TDI. W nadwoziu combi uważam że nie ma ładniejszego samochodu w tej klasie i za tą cenę....
~szcześliwy posiadacz
Hatchback 1.4 16V 101KM 74kW
bardzo dynamiczny dobre przyspieszenie moja wersja jest sportowa 205km/h max sprawdzone :) (Silnik)
4,1
~adrian.p.biskup@onet.eu
Hatchback 1.4 16V 101KM 74kW
Miejski samochodzik, gdzie doskonale się sprawdza, a 100 KM i na trasie mnie zadowala. (Silnik)
4,1
~radoslawrudecki@poczta.onet.pl
Hatchback 1.4 16V 101KM 74kW
bardzo dobry samochod dla osoby ktora nie potrzebuje jezdzic bardzo szybko - ale da sie rowniez nim jezdzic naprawde szybko - jezdzilem i 170 na katowickiej. bardzo dobry komputer pokladowy w porownaniu np z fordowskim (tym jezdze sluzbowo). bardzo dobre oswietlenie drogi. kierowca moze zamknac szyby pasazerow za pomoca jednego klikniecia a nie musi trzymac przycisku tak jak w fordzie. Dodatkowo domykanie okien po zamknieciu alarmem.
3,6
~TOMEX 30
Hatchback 1.4 16V 101KM 74kW
ogólnie ładny i miły samochód ale te drobiazgi są denerwujące
3,6
~waldzio1910
Hatchback 1.4 16V 101KM 74kW
Autko fajnie wyglada, jest ciagle nowoczesne i tanie w utrzymaniu. Ale do najlepszych duzo mu brakuje.
3,5
~martomek@poczta.onet.pl
Hatchback 1.4 16V 101KM 74kW
Samochód ma za małą moc, za słabe przyspieszenie i za dużo pali. Jazda trasami przy dużym natężeniu ruchu wymaga dużego skupienia (zastanów się kilka razy zanim wyprzedzisz). Na plus można dodać, że wykonany jest z dobrych jakościwo materiałów i ma dużo części i podzespołów z VW, bardzo dobre światła, zwłaszcza długie, bardzo skuteczne hamulce.
~fabian
Hatchback 1.4 16V 101KM 74kW
dobry samochod za przyzwoita cene, wadą jest duża ilość tego samochodziku na polskich drogach- troche sie juz opatrzyła
~pawelek83@op.pl
Hatchback 1.4 16V 101KM 74kW
nierówna praca silnika, silnik jest super elastyczny (Silnik)

Usterki Skoda Fabia I

Skoda Fabia I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~robmor@op.pl
Hatchback 1.4 16V 101KM 74kW
Bardzo sympatyczne autko rodzinne, o przyzwoitych osiągach i zadowalającym komforcie. Umożliwia bardzo sprawne poruszanie się po mieście, jak i w miarę przyzwoite osiągi na trasie. (Porsche to nie jest, ale nie można też powiedzieć, że się jedzie furmanką). Jakośc wykonania wysoka, odpowiadająca zresztą standartom VW. POp prostu Volkswagen z logo skody a przez to za mniejszą kasę.
Skoda Fabia I Hatchback