Lista ocen Skoda Fabia I Hatchback 1.4 16V 101KM 74kW 1999-2007 (49) - Całokształt

Na liście zabraknie 56 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~KARSTEN
Hatchback 1.4 16V 101KM 74kW
Najmocniejszą stroną tego samochodu jest skrzynia biegów. Krótkie przełożenia, lewarek prowadzi się lekko (prawie jak w bmwicy) z Peugeotami nie ma sie co równac nawet, o niebo lepiej. Silnik bardzo fajny, optmalny dla tego autka(ponieważ 100-konny potrzebuje PB98!! na 95 sie dławi, a to odczuwalne po kieszeni). U W A G A !! Jak natankowałem słowackiego paliwa PB 95 to spalił mi średnio z Zakopanego do Mikołowa 5 L/100, po polskim paliwie...
~slavovw@o2.pl
Hatchback 1.4 16V 101KM 74kW
Uważam że za tą cenę nie mogłem kupić lepszego używanego samochodu ( 28 tys PLN) 2001 rok, combi, srebro metalik, comfort, radio 8 głośników, bagażnik dachowy, bezwypadkowy, no i z pewnej ręki od szefa moje kolegi tak że wiedziałem co mniej więcej z nim się działo przez dwa lata. Następnym samochodem napewno również bedzie Skoda fabia tylko że nowa i może TDI. W nadwoziu combi uważam że nie ma ładniejszego samochodu w tej klasie i za tą cenę....
~radoslawrudecki@poczta.onet.pl
Hatchback 1.4 16V 101KM 74kW
bardzo dobry samochod dla osoby ktora nie potrzebuje jezdzic bardzo szybko - ale da sie rowniez nim jezdzic naprawde szybko - jezdzilem i 170 na katowickiej. bardzo dobry komputer pokladowy w porownaniu np z fordowskim (tym jezdze sluzbowo). bardzo dobre oswietlenie drogi. kierowca moze zamknac szyby pasazerow za pomoca jednego klikniecia a nie musi trzymac przycisku tak jak w fordzie. Dodatkowo domykanie okien po zamknieciu alarmem.
~DrizztBG@gazeta.pl
Hatchback 1.4 16V 101KM 74kW
Swietnie sie spisuje. Co prawda duzo pali w miescie ale jest to spowodowane tunningiem silnika(z 75KM ma ok 100) i moja niedelikatna jazda. Troche ciasno jest na tylnych fotelach, zwlaszcza za kierowca jesli ten lubi jezdzic odsuniety do tylu. Problem to nieszczelna instalacja klimy. Co roku na wiosne wizyta w serwisie celem jej napelnienia. Na szczescie serwis robi mi to gratis.
~AS
Hatchback 1.4 16V 101KM 74kW
Ocena dość wysoka jak sądzę, niemniej jednak jest to wersja na zamówienie ( 4 poduszki, klimatyzacja, wspomaganie, ASR, ABS,podgrzewane siedzenia przednie,komputer pokladowy,full elektroniki - wszystkie szyby elektrycznie sterowane, spryskiwacze przednich reflektorów,tapicerka jasna w kolorze lakieru ...) i póki co sprawuje się swietnie... Owszem cena nie byla rewelacyjna.
~robmor@op.pl
Hatchback 1.4 16V 101KM 74kW
Bardzo sympatyczne autko rodzinne, o przyzwoitych osiągach i zadowalającym komforcie. Umożliwia bardzo sprawne poruszanie się po mieście, jak i w miarę przyzwoite osiągi na trasie. (Porsche to nie jest, ale nie można też powiedzieć, że się jedzie furmanką). Jakośc wykonania wysoka, odpowiadająca zresztą standartom VW. POp prostu Volkswagen z logo skody a przez to za mniejszą kasę.
~martomek@poczta.onet.pl
Hatchback 1.4 16V 101KM 74kW
Samochód ma za małą moc, za słabe przyspieszenie i za dużo pali. Jazda trasami przy dużym natężeniu ruchu wymaga dużego skupienia (zastanów się kilka razy zanim wyprzedzisz). Na plus można dodać, że wykonany jest z dobrych jakościwo materiałów i ma dużo części i podzespołów z VW, bardzo dobre światła, zwłaszcza długie, bardzo skuteczne hamulce.
~Arek
Hatchback 1.4 16V 101KM 74kW
Dział marketingu Skoda Auto lekceważy swoich klientów.Regułą jest brak odpowiedzi na zadawane pytania lub spychanie klienta do serwisu,który nie jest w stanie udzielić odpowiedzi na zadane pytanie.Obciążanie kosztami klientów w sytuacji ewidentnych błędów konstrukcyjnych.
~scottie@poczta.onet.pl
Hatchback 1.4 16V 101KM 74kW
NIestety nie tego oczekiwałem kupując to auto. Myslalem ze jakiekolwiek naprawy beda mnie czekac troche pozniej. Wymiana lozyska oraz stuki w stabilizatorach łącznika to nic z porownaniu z wymianą po pierwszym roku usczelki pod głowica i czyszczenie wtrysku. Ubytki płynu chłodniczego
Dziennik kosztów dla Skoda Fabia I Hatchback 1.4 16V 101KM 74kW
~Norbert P.
Hatchback 1.4 16V 101KM 74kW
zawiodłem się na silniku-bardzo, w pracy mam Palio 1.6i 101KM to rakieta w porównaniu do Skody, Fabia jest głośna, mam wrażenie że głośniejsza od Felicji 1.3i, usterki też wywarły obraz tego auta w moim odczuciu nieudanego, napewno na wiosne się go pozbędę,
Skoda Fabia I Hatchback