Lista ocen Skoda Fabia I Hatchback 1.4 16V 101KM 74kW 1999-2007 (31) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 74 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~TOMEX 30
Hatchback 1.4 16V 101KM 74kW
zawsze zapala i dojedzie na miejsce ale irytują takie rzeczy jak: dziwne stuki z tyłu kabiny, trzeszczące plastiki w kabinie, "skrzypiące" amortyzatory (latem nie skrzypiały), tylna wycieraczka to straszna lipa, opuszcza 1/4 powierzchni szyby, tylne drzwi jedne zamykają się łatwo, drugie ciężko, latem jak się opuści tylną szybę to słychać jedno wielkie wycie powietrza, nie można jechać
~szcześliwy posiadacz
Hatchback 1.4 16V 101KM 74kW
wersja 110 km usportowiona kombi na czesciach rs fotele kubełkowe podgrzewane klima abs epc asr(kontrola trakcji) radyjko orginalne skórzana kierownica lemieszek i reczny , szyber dach 2 poziomy otwierania góra i rozsuwany automat podswietlany klimatyzowany schowek i podswietlany bagaznik z gniazdkiem piekne autko za nie duze piniadze-koniecznie silnik volkswagena
~adrian.p.biskup@onet.eu
Hatchback 1.4 16V 101KM 74kW
Żarówka raz po lewej później po prawej stronie - od nowości. To doskonały wynik, choć trzeba zauważyć, że po 6 latach przejechałem ok 66000 km, czyli niewiele. A, jeszcze bezpiecznik jeden się przepalił.
~radoslawrudecki@poczta.onet.pl
Hatchback 1.4 16V 101KM 74kW
jak do tej pory laczniki stabilizatora (po 25tkm), cos talo sie z jednym wtryskiwaczem - chcieli wymienic ale jakims sposobem powrocil do poprawnej pracy.
~waldzio1910
Hatchback 1.4 16V 101KM 74kW
To tu styk trzeba przeczyscic to tam. No i baniak na wode do spryskiwaczy sie gdzies rozkleil bo kapie.
~pawelek83@op.pl
Hatchback 1.4 16V 101KM 74kW
jeśli chodzi o drobiazgi to tylko przepalaja sie czesto zarowki a takze odpadla oslona tylnej wycieraczki
~marcin
Hatchback 1.4 16V 101KM 74kW
poki co dobrze, ale trzeba bylo juz smarowac rolki w pasie kierowcy (bezplatnie i od reki)
~Arek
Hatchback 1.4 16V 101KM 74kW
pęknięta osłona drążka zmiany biegów,nie działa sugnał zapalonych świateł-koszt wymiany 550 zł
~slavovw@o2.pl
Hatchback 1.4 16V 101KM 74kW
poza żarówką stopu nic, ale coś mi postukuje z przodu i nie wiem co to może być może tuleje wachaczy?
~Norbert P.
Hatchback 1.4 16V 101KM 74kW
zawieszenie chałasuje, połamały się klamki w tylnych drzwiach, miałem awarie wycieraczek,
Skoda Fabia I Hatchback