Lista ocen Skoda Fabia I Hatchback 1.4 16V 101KM 74kW 1999-2007 (30) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 75 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~szcześliwy posiadacz
Hatchback 1.4 16V 101KM 74kW
z przodu sporo miejsca ja mam 186 cm wzrostu i ponad 100kg wagi i naprawdę jest dużo miejsca jeszcze nie można narzekać z tylu tez jest tego miejsca autko przeznaczone dla rodzinki 5 osobowej
~adrian.p.biskup@onet.eu
Hatchback 1.4 16V 101KM 74kW
Jak na auto tej klasy. Wiadomo, kierowca odsunie się mocno - z tyłu płacz. A jako że nie jestem wysoki, to nie ściskam siedzących z tyłu, choć 1,80 m może czuć się tam już niekomfortowo.
~Adrian Piotr Malik, adrianm@eranet.pl
Hatchback 1.4 16V 101KM 74kW
Dla kierowcy bardzo duzo miejsca, mozna duzo kombinowac z samym fotelem czy ustawieniem kierownicy. Dla pasażera z tyły również wygodnie choć z przestrzenia nie jest aż tak ewelaacyjnie!
~pit
Hatchback 1.4 16V 101KM 74kW
Przód dobrze, tył bonus w rozkładaniu foteli. Wyjmuje się wszystko, siedziska i oparcia. W potrzebie mała ciężarówka :-) . Dwumetrowe panele mieszczą sie z luzem.
~slavovw@o2.pl
Hatchback 1.4 16V 101KM 74kW
jak na ten rozmiar samochodu jest dobrze na boki czuje nawet wiekszą przestrzeń niż w astrze co szczególnie denerwowało mnie przy zmianie bigów kiedy trącałem pasażera obok
~martomek@poczta.onet.pl
Hatchback 1.4 16V 101KM 74kW
W tej wersji samochodu każdy kierowca bez względu na wzrost dopasuja się idealnie, dla pasażerów kłopory z wsiadaniem i wysiadaniem z tyłu.
~waldzio1910
Hatchback 1.4 16V 101KM 74kW
Nie jest to limuzyna, ale jak na ta klase dobrze. 3 pasazerow z tylu ma przechlapane.
~marcin
Hatchback 1.4 16V 101KM 74kW
mam 170cm, nie narzekam, z tylu gorzej, niewygodnie sie wsiada i malo miejsca na nogi
~fabian
na 4 os. ok, po złożeniu siedzeń nawet 2 rowery górskie do środka się mieszczą

Usterki Skoda Fabia I

Skoda Fabia I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~zadowolony
Hatchback 1.4 16V 101KM 74kW
Mam 188cm wzrostu i za mną mieści się bez stresu mój syn 175cm.
Skoda Fabia I Hatchback