Lista ocen Skoda Fabia I Kombi (228) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 211 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~sebo
Kombi 1.4 TDI 70KM 51kW
Mam to auto niecały rok, jeżdżę sporo i jeszcze nic się nie działo, po jakimś czasie napiszę na bieżąco czy nic się nie działo
~Martilo
Kombi 1.2 i 64KM 47kW
Szybko rozładowuje się akumulator fabryczny, 44Ah to za mały akumulator a w samochodzie jest dużo elektroniki.
~mefisto.diabel
Kombi 1.9 TDI 101KM 74kW
Drobiazgi wychodzą w każdym aucie. W Skodzie pomaga stan naszych dróg. Zawieszenie na razie jest największą bolączką.
~m_jey@tlen.pl
Kombi 1.4 TDI 75KM 55kW
Za wyjątkiem przepalonych żarówek, autko praktycznie niezawodne ! Proste, nieskomplikowane, trudno coś zepsuć ;)
~teami
Kombi 1.4 16V 75KM 55kW
Czujniki lubią paść co jakiś czas i te durne pomysły konstruktorów, jak np. przeciekający materiał użyty do uszczelnienia drzwi.
~Kevio
Kombi 1.2 i 64KM 47kW
Jak się szanuje to nie powinno się nic złego dziać. W porównaniu do 206, albo Fiatów to jest to auto nie psujące się.
~Jacek
Kombi 1.2 i 64KM 47kW
wszystko trzeszczy i męczy w czasie jazdy. Na nierównej drodze ma się wrażenie, ze samochód się zaraz rozleci.
~Andrzej K.
Kombi 1.9 TDI 101KM 74kW
Zawsze można naprawiać to nie japończyk ale jedzie do celu nie staje po drodze to najważniejsze. Pierdoły w zawieszeniu i osprzęcie.
~M>
Kombi 1.4 16V 75KM 55kW
Przepustnica powietrza wymaga regularnego czyszczenia, ale to typowa przypadlosc i przy typowych objawach daje czas na interwencje
~szymon
Kombi 1.2 i 64KM 47kW
Prawie nic - wyrwana rączka do zamykania bagażnika ale naprawiłem sam. Przeciekające drzwi po deszczu - prawa strona.
Skoda Fabia I Kombi