Oceny Skoda Fabia I Kombi 1.4 16V 101KM 74kW 2001-2007

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Skoda Fabia I Kombi 1.4 16V 101KM 74kW 2001-2007

~max_mario@op.pl
Kombi 1.4 16V 101KM 74kW
Auto naprawde nie złe kupiłem je ze względu przedewszystkim na wielkość (największe w swojej klasie )no i oczywiście na wygląd lubie auta masywnie wyglądające.Silnik skodowski nie taki zły jak by się wydawało bardzo duży moment obrotowy w zasadzie bez obsługowy (hydrauliczna regulacja zaworów,zamiast paska rozrządu łańczuszek który praktycznie nie wymieniamy do remontu kapitalnego i na pewno nie grozi nam zerwaniem ) bardzo dobre wspomaganie...
~Łukasz
Kombi 1.4 16V 101KM 74kW
Tani w utrzymaniu rodzinny samochód dla mało i srednio wymagajacych klientow. W 100konnej wersji silnikowej zadowalajacy na trasie, ponadto w bogatej wersji wyposazenia wnetrze calkiem przyjemne (jak na ta generację). Cena, koszty utrzymania i ergonomia zdecydowanie na plus.
4,1
~krzysztof c.
Kombi 1.4 16V 101KM 74kW
Samochod po takim czasie od produkcji jest smiesznie tani w eksploatacji a ceny czesci sa bardzo niskie, auto mało spala i jest tanie w ubezpieczeniu oraz serwisowaniu. Karoseria jest zabezpieczona przed korozja. Samochod bardzo dobry na krotkie dystanse i do miasta. Minusy to masywne slupki A i czasami trzeszczace plastiki.
~Jack.S
Kombi 1.4 16V 101KM 74kW
Auto dobre, z niemieckimi wpływami. Ciężko mu coś zarzucić, może poza spalaniem i elastycznością. Nie wyróżnia się jednak niczym szczególnym. Brak mu tego "czegoś". Po prostu dobre auto. Polecam b.praktyczną wersję kombi.
~parys48@wp.pl
Kombi 1.4 16V 101KM 74kW
Samochód ten jest za te pieniądze najlepszy w swojej klasie. Otrzymałem dodatkowe wyposażenie w promocyjnej cenie tj. dwie poduszki, ABS - jestem zadowolony - choć następny kupiłbym z mocniejszym silnikiem.
~krzychpo@box43.gnet.pl
Kombi 1.4 16V 101KM 74kW
ogólnie pierwsze wrażenie lepsze niż się spodziewałem, w środku trochę surowy styl i sporo plastiku, bardzo śmierdzące gumowe dywaniki nie psują jednak pozytywnego odczucia z samej jazdy, nie widzę żadnych nawet drobnych usterek pomontarzowych czy innych niedociągnięć - dość solidnie, ale czas pokaże :)) trochę twarde siedziska foteli, ale fotele b.wygodne i ładnie wyprofilowane

Usterki Skoda Fabia I

Skoda Fabia I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~AP trigat@uznam.net.pl
Kombi 1.4 16V 101KM 74kW
Kiepska widoczność to chyba jedna ze słabszych stron, przynajmniej jak dla mnie. Kilkakrotnie zdarzyło mi się, że szerokie słupki wpłynęły na podniesienie ciśnienia mojej krwi, ukrywając do niemal ostatniej chili innych uczestników ruchu.
3,8
~Waldek wojciakadwokat@poland.com
Kombi 1.4 16V 101KM 74kW
Lubię to auto i to nawet bardzo, mam wersję kombi więc i jazda z pakunkami mi nie straszna NAJBARDZIEJ irytuje mnie kolor ten ochybnej kawy z mlekiem gdzie wiecznie mam brudno i widać każdą nawet najdrobniejszą plamkę
~outl@w.pl
Kombi 1.4 16V 101KM 74kW
Nie ma doskonałych aut! Fabia Combi jest bardzo dobra, co prawda denerwuje trochę to, że nie widać maski, silnik dynamiczny, świetny układ jezdny, duży bagażnik (combi). Częsci volkswagena. Za tą cenę auto mogę szczerze polecić wszystkim !
3,5
~lelek
Kombi 1.4 16V 101KM 74kW
czekam na słynne łączniki stabilizatorów, w sumie jest dobrze ale straciłem trochę zaufania po "awarii" kluczyków
Skoda Fabia I Kombi