Lista ocen Skoda Fabia I (411)

~darek
Sedan 1.4 68KM 50kW
Witam silnik juz ma nabite 340tys km I ma sie nadal bardzo dobrze wymiana oleju filtrow w odpowiednim czasie gwarantuje spokojnie dojscie do 500tys km generalnie auto troche drogie w zakupie ale czesci mega tanie porownujac konkurecyjne marki auto oceniam naprawde dobrze, po tylu kilomtrach w innych autach wymienilbym prawdopodobnie wiekszosc podzespolow.Komfort jazdy jest jaki jest, wydatki na naprawy porownujac innych konkuretnow jest mega... (Silnik)
~Peteru
Kombi 1.4 68KM 50kW
Silnik pracuje równo. Czasem jednak odnosze wrażenie że na gazie pracuje lepiej. (Silnik)
3,5
~marekskoda@poczta.onet.pl
Hatchback 1.4 68KM 50kW
Auto w swojej klasie dobre i tanie , słaby serwis np.w Szczecinie, z czym nie pojedziesz, usłszysz tak ma być,za takie pieniądze czego się Pan spodziewał.Nie podoba mi się również to,że w serwisie zabierają auto na warsztat bez możliwości oglądania jak i co robią przy mojej przecież własności. Słaby lakier (metalik),srtasznie porysowany,to samo dotyczy przedniej szyby,choć staram się jej nie skrobać.
2,9
~krispopl@alpha.net.pl
Sedan 1.4 68KM 50kW
Bardzo przeciętny samochód za przeciętne pieniądze. Silnik elastyczny ale przyspeszenie jest kiepskie. Zawieszenie sztywne, bardzo pewnie trzyma samochód ale jego trwałość jest poniżej wszelkiej krytyki! Przejechałem 45 tys. z czego większość po niemieckich autostradach, więc nie przyjmuje tłumaczenie "te polskie drogi..." W sumie nie jestem zadowolony z tego auta.
3,2
~Zuzanna
Kombi 1.4 68KM 50kW
Ogólnie rzecz biorąc jestem zadowolona. Samochód jest sprawny, mało awaryjny, dobrze się prowadzi, nie jest za duży lecz w sam raz na miejskią jazdę.
3,7
~Leszek
Hatchback 1.4 68KM 50kW
Niestety, mogłem porównać wykonanie egzemplarza "polskiego" i "niemieckiego" - szkoda mówić. Pan Kulczyk powinien zainteresować się pracownikami kontroli technicznej. Natomiast muszę przyznać, iż pracownicy salonu w którym kupowałem samochód, byli i są mili, kompetentni i niesłychanie życzliwi.
~miela
Hatchback 1.4 68KM 50kW
Biorąc pod uwagę stosunek ceny do jakości, jest to samochód bardzo dobry, niezawodny i tani w utrzymaniu. Nigdy (przez 10 lat użytkownia) mnie nie zawiódł. Dawał radę w mieście jak i w trasie.
3,8
~KrzysiekeM
Kombi 1.4 68KM 50kW
Norma to falujące lekko obroty i \"trzepanie budą\" na biegu jałowym... (Silnik)
~motomaniak
Hatchback 1.4 68KM 50kW
jak powiedział mój siostrzeniec (jestem pełen podziwu że ten samochód wytrzymuje taką jazde bez problemów i bez żadnych awarii).I tak jest naprawde auto jeździ i mam nadzieje że będzie mi słóżyło tak jeszcze przez następne 4 lata
~adamk1@autograf.pl
Hatchback 1.4 68KM 50kW
silnik badzo cichy, słychać go tylko na wysokich obrotach (Silnik)