Lista ocen Skoda Fabia I (331)

~dd_l@interia.pl
Kombi 1.2 i 64KM 47kW
moim zdaniem za takie pieniądze nie ma lepszego samochodu miałem 1,4 60 km przejechałem 40 tys.km teraz mam 1,2 i trochę brakuje elastyczności, ale nie jest źle.Polecam
~Timo
Hatchback 1.2 i 64KM 47kW
Trzy cylindry ale nie trzęsie jak np nowe Clio. Silnik raczej na miasto ale pojechałem też na urlop 1300km w jedną stronę i też dała radę. Na gazie bez problemów, tylko olej co roku i żadnych niespodzianek. (Silnik)
~RS77
Hatchback 1.2 i 64KM 47kW
Auto jak za te pieniądze co najmniej solidne. Silnik 1.2 tylko do miasta. W środku poprawnej jakości plastiki (jak na segment cenowy) a wszystkie przełączniki ergonomicznie rozmieszczone przy niezbyt porywającej, ale jak najbardziej akceptowalnej stylistyce wykończenia. Widoczność ok, oprócz lusterek bocznych - szczególnie to od strony pasażera o wiele za małe. Blacha raczej zdrowa oprócz klapy bagażnika, z tego co widzę to częsta przypadłość...
4,1
~Bogus
Hatchback 1.2 i 64KM 47kW
Silniek pracuje dobrze, cichutko, i jak na tą pojemność zbiera sie perfekcyjnie. (Silnik)
~krośnianin
Sedan 1.2 i 64KM 47kW
serwis w Krośnie omijajcie z daleka jak czegoś nie spieprzą to i nie naprawią wymienili uszczelki drzwi bo się poodklejały po dwóch dniach te nowe też były poodklejane nowych nie założyli bo nie mają czekam już ponad miesiąc i nic przy wyważaniu kół zniszczyli alu felgę mocno powgniatana powierzchnia -wgnioty po kluczu oczywiście mówią że to nie u nich opony kupione z autem nie dadzą się wyważyć bicie ogólnie SERWIS W KROŚNIE OMIJAJCIE JAK... (Silnik)
3,7
~szewer
Kombi 1.2 i 64KM 47kW
nierówna praca silnika na biegu jałowym, ale to wina 3 cylindrów. Elastyczność może być, nie ma co wymagać cudów od silnika 1.2 i 64KM, jeśli samochód waży ponad tonę (kombi ) (Silnik)
~PAWEŁ
Hatchback 1.2 i 64KM 47kW
po zbadaniu rynku wsród samochodów tej klasy jest to najlepszy wybór za tą cenę bardzo polecam w przyszłości może będzie octawia TDI
~PIT
Kombi 1.2 i 64KM 47kW
jak to ja mowie "bzyczy", dynamika OK jak na 1,2 T auto z silnikiem 1,2, denerwuje zbyt duze przykrecanie obrotow zeby ruszyl (Silnik)
3,8
~ps
Hatchback 1.2 i 64KM 47kW
Samochód ma 9 lat i postanowiłem jeździć nim jeszcze co najmniej 3 lata - to o czymś świadczy.

Usterki Skoda Fabia I

Skoda Fabia I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~MAŁGORZATA
Sedan 1.2 i 64KM 47kW
42900 mint wszystko oprócz skóry 4xpp klimatik elektryka czujnik parkowania abs alusy opony zimowe+felgi cd+mp3 2lata pełen pakiet ubezpieczeń metalik auto 4,2m długości ponad 450l bagażnik nie ma co narzekać. Za polo z gorszym wyposażeniem chcieli ponad 50000 a skoda to też vw tylko z przodu inny znak czy to on właśnie tyle kosztuje raczej nie warto przepłacać