Lista ocen Skoda Fabia I (1154) - Całokształt

Na liście zabraknie 940 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Q3a
Kombi 1.4 16V 75KM 55kW
Za takie pieniądze (promocja rocznika 2004+ wynegocjowane dodatkowo 2000PLN+ABS, MSR, opony zimowe, inne małe dodatki) z elektryką, poduszkami i sporym (jak na taki mały samochód bagażnikiem- kupiłem kombi) uważam, że jest ok. Długo się zastanawiałem (w grę wchodziły jeszcze:Yaris z takim samym silnikiem i Suzuki Ingis) i uważam, że póki co wybór był trafny.
~Mirek
Hatchback 1.4 68KM 50kW
W momencie zakupu brak rozsądnej alternatywy. Dziś też samochody z podobnym wyposażeniem np fiesta, corsa są droższe a huinday getz albo kia picanto są mniejsze. Dziś kupiłbym taki sam wóz z silnikiem 75 KM w wersji comfort (czy ambiente). Nowe modele mają tzw.choroby wieku dziecięcego a ich nabywcy darmowymi testerami. Nie jeździc po drogach polnych itp- potem trzeszczy deska.
~cxsgx
Hatchback 1.2 i 64KM 47kW
to drobiazgi; bo "strychnina"- znośnie popyla, są lepsze ale nie za tę cenę w takim nadwoziu. Myślę, że w lepszym wyposażeniu i z lepszym silnikiem warto przynajmniej sprawdzić inne ofery i głegoko się zastanowić. Fabia na szczęście została już pozbawiona niedoróbek wieku niemowlęcego toteż sprawuje się lepiej niż egzemplarze z początku produkcji. Samochód "na miasto"- od co.
~Jurek - poprzednio użytkownik Felicji LX 1,6/75KM jurgol@poczta.onet.pl
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
"Tak sobie" - Myslałem, że będzie lepiej niż w Felicji, a niestety nie jest, ale poczekajmy jeszcze chwilkę. Felke sprzedałem po przejechaniu 111000 km i byłem zadowolony. Ogólnie lepszy komfort jazdy! Panowie ze SKODY - to doWas - jak poprawiacie to poprawiajcie na lepsze a nie na gorsze. Pozostawienie wielu rozwiązań z Felicji wyszłoby na PLUS. Aha i ten design - nadal toporny.
~krispopl@alpha.net.pl
Sedan 1.4 68KM 50kW
Bardzo przeciętny samochód za przeciętne pieniądze. Silnik elastyczny ale przyspeszenie jest kiepskie. Zawieszenie sztywne, bardzo pewnie trzyma samochód ale jego trwałość jest poniżej wszelkiej krytyki! Przejechałem 45 tys. z czego większość po niemieckich autostradach, więc nie przyjmuje tłumaczenie "te polskie drogi..." W sumie nie jestem zadowolony z tego auta.
~AS
Hatchback 1.4 16V 101KM 74kW
Ocena dość wysoka jak sądzę, niemniej jednak jest to wersja na zamówienie ( 4 poduszki, klimatyzacja, wspomaganie, ASR, ABS,podgrzewane siedzenia przednie,komputer pokladowy,full elektroniki - wszystkie szyby elektrycznie sterowane, spryskiwacze przednich reflektorów,tapicerka jasna w kolorze lakieru ...) i póki co sprawuje się swietnie... Owszem cena nie byla rewelacyjna.
~robmor@op.pl
Hatchback 1.4 16V 101KM 74kW
Bardzo sympatyczne autko rodzinne, o przyzwoitych osiągach i zadowalającym komforcie. Umożliwia bardzo sprawne poruszanie się po mieście, jak i w miarę przyzwoite osiągi na trasie. (Porsche to nie jest, ale nie można też powiedzieć, że się jedzie furmanką). Jakośc wykonania wysoka, odpowiadająca zresztą standartom VW. POp prostu Volkswagen z logo skody a przez to za mniejszą kasę.
~grzegorz.janiak@konferansjer.com
Kombi 1.4 68KM 50kW
Auto w tym segmencie super. Wybrałem COMBI z gazem montowanym w salonie . Jedyny mankament to to ,że nie bardzo wierze w umiejętności co do wyregulowania gazu . Reszta bez zarzutu. Tylko co tu mówić po 1.400 km . Wcześniej jeżdizłem Mercedesem 300 D w automacie z turbiną . Więc porównując - nie jest żle .A za te pieniądze SUPER. Oby tak dalej ,życzę tego sobie i innym użytkownikom
~mblawyer@poczta.onet.pl
Kombi 1.4 16V 75KM 55kW
Świetny samochód za stosunkowo niewygórowaną cenę. Za 35 tys. 5-cio drzwiowe auto, metalic, 2 airbagi, ABS, wspomaganie, regulowana kierownica, radio, opony zimowe, autoalarm. Wszystkie porównywalne auta z takim wyposażeniem były dużo droższe. Komfort jazdy idealny dla kogoś kto nie ma przewrócone w głowie. Szybki, zwrotny, łatwo parkuje, solidny. Naprawde warto! Fabiszon OK!

Usterki Skoda Fabia I

Skoda Fabia I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Włodek
Kombi 1.4 60KM 44kW
Za tę cenę nie było nic lepszego. W standardzie: 4xpp, ABS, komp. pokładowy, el. szyby przód, cent. zamek, wspom. kier., regul. fotela kier., regul. kierownicy w 2 płaszcz. Z radiem CD, pakietem w PZU i lakierem metalik zapłaciłem 40700 zł. Za Corse czy Polo z takim wyposażeniem to wydatek 5-7 tys. większy. Rocznie robię ok. 6-7 tys km. Dla mnie samochód idealny.