Lista ocen Skoda Fabia I (151)

2,6
~dyzio
Hatchback 1.4 16V 101KM 74kW
latem okropnie, zimą tylko na okres ok.2000 km po wymianie filtrów (Wentylacja i ogrzewanie)
3,5
~scottie@poczta.onet.pl
Hatchback 1.4 16V 101KM 74kW
NIestety nie tego oczekiwałem kupując to auto. Myslalem ze jakiekolwiek naprawy beda mnie czekac troche pozniej. Wymiana lozyska oraz stuki w stabilizatorach łącznika to nic z porownaniu z wymianą po pierwszym roku usczelki pod głowica i czyszczenie wtrysku. Ubytki płynu chłodniczego
4,1
~boossu killeer@o2.pl
Hatchback 1.4 16V 101KM 74kW
okolnei autko wporzadku!! bez zadnych jakna razie wiekszych problemow
~Bartek
Hatchback 1.4 16V 101KM 74kW
mi sie bardzo podoba ładny wyglądzik i nie za duża wszędzie można sie wcisnąc
~pawelski@media-saturn.com
Hatchback 1.4 16V 101KM 74kW
supre oferta gdy nie masz na vw.b.dobre wspomaganie kierownicy, bardzo dobre światła,choć zawsze jest jakieś ale....ale?!
~trokrz@op.pl
Hatchback 1.4 16V 101KM 74kW
Bardzo polecam Fabię Comfort . Ta wersja na tą klasę to jest już cacko!!!!!!!!!!
~dante
Kombi 1.4 16V 101KM 74kW
bardzo elastyczny mile jestem zaskoczony takim silnikiem (Silnik)
~DrizztBG@gazeta.pl
Hatchback 1.4 16V 101KM 74kW
Swietnie sie spisuje. Co prawda duzo pali w miescie ale jest to spowodowane tunningiem silnika(z 75KM ma ok 100) i moja niedelikatna jazda. Troche ciasno jest na tylnych fotelach, zwlaszcza za kierowca jesli ten lubi jezdzic odsuniety do tylu. Problem to nieszczelna instalacja klimy. Co roku na wiosne wizyta w serwisie celem jej napelnienia. Na szczescie serwis robi mi to gratis.
4,1
~zadowolony
Hatchback 1.4 16V 101KM 74kW
Trzeba się przyzwyczaić do prawego lusterka i grubych słupków przednich (Widoczność)

Usterki Skoda Fabia I

Skoda Fabia I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~AS
Hatchback 1.4 16V 101KM 74kW
Ocena dość wysoka jak sądzę, niemniej jednak jest to wersja na zamówienie ( 4 poduszki, klimatyzacja, wspomaganie, ASR, ABS,podgrzewane siedzenia przednie,komputer pokladowy,full elektroniki - wszystkie szyby elektrycznie sterowane, spryskiwacze przednich reflektorów,tapicerka jasna w kolorze lakieru ...) i póki co sprawuje się swietnie... Owszem cena nie byla rewelacyjna.