Lista ocen Skoda Fabia I (330)

~banan@onet.eu
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Cichy, dobry silnik, idealny do miasta i krótkich tras (najdalej jechałem 400km). Dość zrywny, chociaż na szybszych biegach (4-5) dość wolno się rozpędza. (Silnik)
~Tomek
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Narazie za szybko by go oceniac tak profesjonalnie. Dla mnie narazie jest rewelka i oby tak dalej! ;)
~Q3a
Kombi 1.4 16V 75KM 55kW
Za takie pieniądze (promocja rocznika 2004+ wynegocjowane dodatkowo 2000PLN+ABS, MSR, opony zimowe, inne małe dodatki) z elektryką, poduszkami i sporym (jak na taki mały samochód bagażnikiem- kupiłem kombi) uważam, że jest ok. Długo się zastanawiałem (w grę wchodziły jeszcze:Yaris z takim samym silnikiem i Suzuki Ingis) i uważam, że póki co wybór był trafny.
~Kamil
Kombi 1.4 16V 75KM 55kW
Samochód segmentu B, który przez swoje gabaryty bardziej pasuje do kompaktów.
~mlody
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
moc wystarczajaca. choś wiadomo nigdy jej za wiele, ale samochod jechowoje sie bardzo ok (Silnik)
~Marecki
Kombi 1.4 16V 75KM 55kW
1,4 16v 75KM, delikatniej jeżdżąc to spali poniżej 7l/100km; przyspieszenie 13sek; na "czwórce" wyciągnęłem 155; twarde zawieszenie jak na polskie drogi, stąd wadliwe końcówki drążków i zawieszenie się może szybko wyrobić na dziurach.
~moi
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Bardzo mi się podoba, jest milutka choć może zbyt mało narowista
4,1
~Wojciech.Bytom
Sedan 1.4 16V 75KM 55kW
Silnik bardzo fajny i przyjemny wcale nie jest głośny a ponadto spalanie też nie jest jakieś wygórowane. Jestem posiadaczem całkiem od niedawna więc zbyt wiele nie mogę napisać ale miejmy nadzieję że moje wrażenia się nie zmienią. (Silnik)
~przyjacie@op.pl
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
To sachochód na 4 lata - potem uciekaj od niego zaczyna się sypać i to poważnie zwłaszcza układ elektroniki - zablokowane hamulce, niedający się uruchomić silnik itp,

Usterki Skoda Fabia I

Skoda Fabia I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~tomeez
Kombi 1.4 16V 75KM 55kW
Dobry samochód użytkowy. Jeżeli nie potrzebuje się szaleństwa i podziwu na drodze, to zdecydowanie polecam.