Ocena kierowcy - Skoda Fabia II Hatchback

JM, 12 lat temu
Silnik 1.2 i HTP 12V 70KM 51kW
Rok produkcji 2009
Skoda Fabia II Hatchback 1.2 i HTP 12V 70KM 51kW od 2007 - Oceń swoje auto
Silnik : myslałam, że tak mały silnik będzie \"mułowaty\", jednak okazało sie że jest całkiem zrywny- jak dla mnie ok
uważam, że bardzo udane auto, bezawaryjne i ekonomiczne zwłaszcza z instalacja lpg, w tym segmencie aut na pewno jedno z najlepszych i do tego jedno z tańszych; idealne do poruszania się po mieście, a i w trasie także się sprawdza, przeszkadza tylko słabe wyciszenie kabiny
mimo małej pojemności, autko całkiem dobrze radzi sobie w mieście i na trasie, jest zrywny, nie odjeżdża ostatni ze świateł:P, jak dla mnie sprawdza sie idealnie
brak zastrzeżeń
bardzo dobrze trzyma się drogi
ogólnie dobra, czasem przeszkadza słupek między przednią szybą a drzwiami kierowcy, słaba widoczność przez tylną szybę ale czujniki parkowania rozwiązują ten problem
wszystko w zasięgu ręki, bardzo odbrze pomyślane i czytelne
bez zarzutu i latem i zimą
wszystko ok, tylko w 5 osób na krótkie trasy, 3 osobom z tyłu jest trochę ciasno
słabe wycieszenie kabiny, głośno powyżej 100km/h,
srednio pali 8l gazu na 100km, latem gdy klima chodzi na maksa wychodzi okolo 9l gazu/100km, a poruszam sie głównie po mieście, w trasie przy oszczędnej jeżdzie można zejść do 7,5 l gazu /100km ceny przeglądów ok, olejowy +przegląd instalacji lpg 350pln, roczny 100pln drożej, na razie jest gwarancja wiec o cenie napraw sie nei wypowiem
auto kupiłam z wyprzedaży rocznika, więc całkiem dobrze wyposażone było w bardzo przystępnej cenie, z takim wyposażeniem inne marki jak sprawdzałam, kosztowałyby mnie co najmniej 5 tysięcy drożej
żadnych usterek jak narazie
był problem z wtryskami, ale usterka szybko i w ramach gwaracji została usunięta, serwis bardzo profesjonalny i bardzo dobra obsługa, polecam Skoda Machudera

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.2 i HTP 12V 70KM 51kW [l/100km]

8,2