Ocena kierowcy - Skoda Fabia II Hatchback

Marcin PWr Mosty, 16 lat temu
Silnik 1.9 TDI 105KM 77kW
Rok produkcji 2008
Skoda Fabia II Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW 2007-2010 - Oceń swoje auto
generalnie jestem bardzo zadowolony, dobre materiały, doskonale spasowane, dobre wyposażenie, bardzo dobry silnik, dużo miejsca z przodu, z tyłu, na bagaż. nawet nie wiem, co miałbym wpisać na minus
Narazie na dotarciu, ale jak potrzeba, wciska w fotele aż miło
trochę długi skok drążka, ale bardzo precyzyjna
pewny, nie przechyla na boki, na oponach 195_55_15 bardzo pewnie
jest mały problem z widocznością świateł, trzeba dalej zatrzymać auto by nie schylać się jak przygarbiony dziadek
wszystko na miejscu i pod ręką. desce rozdzielczej przydałoby sie jednak trochę więcej polotu
to duże TDi dość długo się rozgrzewa, ale jak już grzeje, to bez żadnych dmuchaw idealnie
mam 182 cm i na zadnym fotelu nie brakuje mi miejsca. jest może trochę wąska, ale przez to jakby przytulniejsza. bagażnik to studnia.
dobry standard w tej klasie aut, na autostradzie przy 130 swobodna cicha rozmowa bez problemu. trzeba by było mieć auto za 200 000 by przy 140 nie odczuwać zadnego hałasu
przy spokojnej jeździe po mieście i autostradzie na dotarciu średnia ze zbiornika to 5 - 5,5l ON/100km jak na 1,9 TDi to super oszczędnie
auto z najmocniejszym TDi, w bardzo dobrej wersji wyposażenia +dodatki kosztowało ponad 63 tys. podstawa to 40 tys. Te 63 to jest dość sporo, jak na fabię, ale za bonusy trzeba zapłacić. mogłoby być z 5 tys taniej. lecz generalnie auto jest bardzo dobrze zrobione i chyba warte swojej ceny.
nówka - jeżdzę nią 8 dni, żadnych uwag
j.w.