Oceny Skoda Fabia II Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW 2007-2010

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Skoda Fabia II Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW 2007-2010

~cosmos
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
Autko wg mnie bardzo ładne i oryginalne. Nie każdemu musi się jednak podobać, podobnie jak konkurencja z segmentu. Mini, Fiat 500 czy New Beetle to auta o nieco innym charakterze i porównywanie ich z częścią popularną segmentu, jak robi to część dziennikarzy, jest wielkim nieporozumieniem. Fabia jest jednak, mimo nawiązań do Mini czy Swifta, dość oryginalna i jeśli komuś nie jest obojętny kształt lamp czy sylwetka a nie stać go na autko mini w...
4,1
~Alex
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
Auto bardzo oszczędne, dobry niezawodny silnik (olej wraz z wszystkimi filtrami wymieniałem co 12 tys. km). Przez ponad 6 lat użytkowania problem był tylko z wentylatorem (w końcu wymieniłem) i kilka razy zawieszenie przednie - głównie łączniki stabilizatora, czasem przegub. Mogłoby mieć większy bagażnik, ale nie ma co narzekać w tym segmencie. Ogólnie nigdy nie zawiodło, więc polecam.
~darek
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
Witam obiektywnie patrzac na autko stwierdzam ze rewelka, silnik dosc glosny ale bardzo oszczedny polska niemcy I powrot tego samego dnia 1400 km predkosc ,130 do 150 spalanie wyszlo 4.9 auto rywalizuje z paskami 140 konnymi zlego slowa nie moge pwoiedziec a ze znaczek czy firma to mi to lata co inni mysla. myslacy ludzie wiedza w czym rzecz. pozdrawiam
~Jakub
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
autko super jestem zadowolony,ale........drogie sa przeglady w serwisie i krótka gwarancja konkurencja proponuje lepsze warunki.ogólnie ok
~Marcin PWr Mosty
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
generalnie jestem bardzo zadowolony, dobre materiały, doskonale spasowane, dobre wyposażenie, bardzo dobry silnik, dużo miejsca z przodu, z tyłu, na bagaż. nawet nie wiem, co miałbym wpisać na minus
~KPF
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
w porównaniu z poprzednimi wersjami Fabi I czy Octavi I Skoda zrobiła 2 duże kroki do przodu - B R A V O.
3,8
~Adrian
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
Przyzwoity silnik. Elastyczność dobra. Stare dobre 1.9 TDI, ale też bez fajerwerków. (Silnik)
~adrian
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
Jedyny drobiazg do którego mógłbym się przyczepić to \"świergotanie\" słyszalne na I biegu dmuchawy. Na pozostałych pozycjach jest już normalny szum powietrza. Może to minie samoistnie. (Bezawaryjność (drobiazgi))
nie złe
~armagedon
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
bardzo elastyczny, pozwala jeździć wolno i bardzo oszczędnie lub bardzo szybko (Silnik)
Skoda Fabia II Hatchback