Ocena kierowcy - Skoda Fabia II Hatchback

Tomek, 15 lat temu
Silnik 1.4 i 16V 85KM 63kW
Rok produkcji 2008
Skoda Fabia II Hatchback 1.4 i 16V 85KM 63kW od 2007 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : Świetnie się prowadzi.
Wielu ludzi pisze głupoty na temat tego modelu, lecz ja jestem bardzo zadowolony, a to jest najważniejsze by być takim po wydaniu tylu pieniędzy.
Silnik jak na swoją pojemność dobrze radzi sobie z autem. Trzeba pamiętać że to nie jest pojazd sportowy jak to piszą komentujący i pod tym kątem oceniają motor. 16V sprawujwe się dobrze i nie trzeba kręcić go wysoko aby uzyskać \"wióra\". Wystarczający motor do codziennej eksploatacji i w mieście i na trasie.
Wszystko ok. Skrzynia manualna bardzo dobrze zestopniowana.
Tutaj nie trzeba tłumaczyć, kto się przejdzie ten zrozumie :-)
Opadająca maska z początku straszy, że się w coś przypakuje... Po 1000 km człowiek ma już wyczute o co biega. Do tyłu pomagają czujniki parkowania, więc nie trzeba się patrzeć w szybe, tylko powolutku do tyłu w lusterka i na monitor pośrodku auta.
Jest dobrze, ale mogłoby być lepiej. Jednak podkreślam, że jest dobrze i większość będzie bardzo zadowolonych.
Wnetylacja i klimatyzacja ok, tylko dmuchawa hałasuje od 2-go biegu.
Wystarczająco miejsca dla osób wysokich, zresztą pozycja na fotelu ma dużo możliwuch ustawień i każdy znajdzie coś dla siebie.
Super.
Nie ma strachu przy dystrybutorze. Trudno aby człowiek kupujący nowy samochód narzekał na spalanie paliwa, bo to wtedy jacyś ignoranci. Stać cię na nowe, stać się na paliwo do niego - proste.
Wydałem na auto 60 tys. zł i w tej klasie nie dostałem auta lepiej wyposażonego (wersja comfort + prawie pełna lista dodatków). Kupowałem to auto z myślą o długiej ekspolatacji i ciesze się, że spełnia pokładane w nim oczekiwania.
Brak, odpukać puk puk puk :-)
Brak, odpukać puk puk puk :-)

Usterki Skoda Fabia II

Skoda Fabia II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu