Oceny Skoda Fabia III Hatchback 1.0 MPI 60KM 44kW 2014-2018

Najnowsze oceny Skoda Fabia III Hatchback 1.0 MPI 60KM 44kW 2014-2018

3,8
~HaysTo
Hatchback 1.0 MPI 60KM 44kW
Szczerze, nie myślałem, że Daewoo Lanos może lepiej wyglądać w środku niż auto z 2015 roku. No tak, przepraszam, Lanos jest o klasę wyższy (':) ) Fakt, że miałem bieda wersję, ale wytłumaczcie mi proszę jak... Jak to możliwe, że auto posiada na wyposażeniu ohydny system start-stop, a nie posiada klimatyzacji? Szczyt perwersji. Do tego jakość wykończenia. To auto ma 25k przebiegu, a już mu trzeszczą plastiki... Jego jedynymi zaletami, moim...
3,4
~Wojtek
Hatchback 1.0 MPI 60KM 44kW
Mam Fabię II i III - Wole II-kę. Fabia 3 ma przejechane 102 000 fabia 2 ma prawie 260 000. Fabia 2 pewniej trzyma się drogi. 3ka przy ok 120 km/h zaczyna się zachowywać jakby sama chciała decydować którym pasem jedziemy. W 3ce mniej miejsca za kierownicą jak i za siedzeniem kierowcy. Ustawiając fotel kierowcy m niej więcej w ten sam sposób w 2ce siadam za sobą i jest mi bardzo wygodnie w 3ce kolanami dotykam fotela kierowcy.
3,7
~Rysiek
Hatchback 1.0 MPI 60KM 44kW
Samochodzik dość obszerny jak na tą klasę, drobne niedoróbki malarski, cienka powłoka lakiernicza. Uwaga na lakier, można łatwo zarysować.
2,9
~Kolokos
Hatchback 1.0 MPI 60KM 44kW
Padły wycieraczki miesiąc po gwarancji. Na nic prośby , do wymiany całą płytka na którą wlutowany jest przekaźnik koszt 3500!!! (Bezawaryjność (poważne usterki))
~Rafał Lubecki
Skoda Fabia III Hatchback