Lista ocen Skoda Fabia III Kombi 1.2 TSI 90KM 66kW 2014-2018 (6) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Ewa
Kombi 1.2 TSI 90KM 66kW
Przestrzeni dla kierowcy i pasażera z przodu jest wystarczająco dużo nawet na trasy po kilkaset kilometrów. Z tyłu jest wystarczająca ilość miejsca dla 2 dorosłych osób na podróże po mieście lub krótkie wypady za miasto. Na dłuższe trasy nie testowaliśmy, ale mogłoby być średnio wygodnie. Ale biorąc pod uwagę, że jest to subkompakt, to uważam, ze jest super.
~jaromir_rowiński
Kombi 1.2 TSI 90KM 66kW
Fotele twarde, ale wygodne. W czwórkę, nawet w trasie- OK, choć miejsca na kolana z tyłu trochę skąpo. W pięć osób - tylko za karę - przez brak szerokości i wystający z podłogi pod tylną kanapą kanał. Największy plus - bardzo pojemny, rozsądnych kształtów bagażnik. Radio i głośniki - to też zdecydowany plus (w mojej wersji) - jakby z auta o klasę wyżej.
~Medusa
Kombi 1.2 TSI 90KM 66kW
Auto segmentu B więc i kompromisy ze wskazaniem na możliwości transportowe. Pewnym przeciwieństwem Fabii III kombi jest Rapid Spaceback. Tam jest mniejszy bagażnik, ale dużo więcej miejsca w środku... może pomieści nawet 3 osoby z tyłu? Kto wie?
~Karol
Kombi 1.2 TSI 90KM 66kW
Największy problem tego samochodu - jest po prostu ciasno. Aby pasażer z tyłu nie był ścisnięty, kierowca musi się bardzo przesunąć do przodu. Zdecydowanie nie polecam, jeśli regularnie siedzi u nas ktoś z tyłu.
~michau
Kombi 1.2 TSI 90KM 66kW
Nie za dużo miejsca z tyłu gdy kierowca lub pasażer są wyższego wzrostu.
~amatus1
Kombi 1.2 TSI 90KM 66kW
Dla nas ok ale jesteśmy z tych niższych:).
Skoda Fabia III Kombi