Oceny Skoda Felicia I Kombi 1.3 LXI 68KM 50kW 1995-1998

Najnowsze oceny Skoda Felicia I Kombi 1.3 LXI 68KM 50kW 1995-1998

2,2
~kerbete
Kombi 1.3 LXI 68KM 50kW
To było moje pierwsze własne auto. Kupiłem ten postczechosłowacko-niemiecki cud techniki, bo skusił mnie niską ceną, dobrymi blachami i brakiem śladów po wypadku. W teorii samochód miał być tani w eksploatacji dzięki prostej konstrukcji i częściom tanim jak barszcz. W praktyce było odwrotnie. W ciągu 9 miesięcy na naprawy samochodu, za który dałem 4 tys zł, wydałem 3600 zł. Czyli 400 zł miesięcznie! A wtedy w pracy byłem jeszcze na okresie...
2,5
~znakorla
Kombi 1.3 LXI 68KM 50kW
Proste, tanie auto dla niewymagających. Obecnie z braku kasy ponownie rozważam kupno Felci. Wiem co go boli i gdzie i większość rzeczy sam potrafię naprawić bardzo niskim kosztem. Biorę już nawet pod uwagę częste awarie
3,5
~angor1973
Kombi 1.3 LXI 68KM 50kW
Przy dzisiejszych cenach pozycja bardzo atrakcyjna lecz bez prestiżu. Części w rewelacyjnych cenach choć ich jakość coraz marniejsza. Gdyby nie rdzewiejąca karoseria to było by całkiem możliwe autko.
~dedunio
Kombi 1.3 LXI 68KM 50kW
jak na 13 letnie auto które kupiłem po okazyjnej cenie tj. 100 zł sprawuje sie dobrze. mogło by mniej palic ale jak się jezdzi oszczędnie to nie ma tragedii. no i czasami mnie dobija to plastikowe wnętrze:)
3,6
~koju 255
Kombi 1.3 LXI 68KM 50kW
ma swe wady - malo dynamiczny - brak stbilizatorów - niska jakosc materiało ( plaskiti ) jak i zelty : - malo awaryjny - oszczedny (przy rozsadnej jezdzie ) - tanie czesci - dosyc pojemny
3,7
~Piotr Bilicki
Kombi 1.3 LXI 68KM 50kW
Przy tak intensywnej eksploatacji i dość prostej budowie samochód bardzo tani w użytkowaniu, ponieważ części są tanie bardzo dużo używanych tanich całych podzespołów, typu silnik, skrzynia biegów. Przyzwoite osiągi przy niezwykle niskim zużyciu gazu. Osobiście polecam każdemu kto lubi naprawiać samochody.
3,4
~maciekkrawaciek@poczta.onet.pl
Kombi 1.3 LXI 68KM 50kW
nie jest najgorzej moim zdaniem. nie ma sie co spodziewac rewelacji za te pieniadze. jest to dosc niezawodne auto, ktore za stala,rutynowa opieke odwdzieczy sie...bedzie grzecznie jezdzila i prosila tylko PIĆ...
3,8
~Cazares
Kombi 1.3 LXI 68KM 50kW
Absolutna rewelacja za te pieniądze. Daję 4, powinno być między 4 a 5. Sporo zalet - dużo miejsca, fotele całkiem wygodne, przyzwoite osiągi, wykończona w środku wyraźnie lepiej niż Octavia (jeżdżę aktualnie, więc mam skalę porównawczą), w sumie przy bardzo intensywnej eksploatacji mało usterek. Niestety, jest to jeden z najmocniej korodujących samochodów ostatnich lat...
3,5
~Gregers
Kombi 1.3 LXI 68KM 50kW
Jak płacisz tak masz. Tanie auto, ale trzeba się liczyć z drobnymi niedogodnościami. Do budowy domu przewożenia różnych gratów itd. jest idealne. Można zostawiać otwarte bo nie kradną. Na trasy się nie nadaje, ale na dojazdy do pracy jest ok.
4,1
~Thesaurus8
Kombi 1.3 LXI 68KM 50kW
Cały czas jest używana i to nieraz nawet w ekstremalnym terenie :). Jak komuś nie zależy na sprintach spod świateł a chce mieć praktyczny samochód to felicja kombi jest idealna.Przewiozłem nią nawet motocykl (Kawasaki)
Skoda Felicia I Kombi