Lista ocen Skoda Felicia I Kombi 1.3 LXI 68KM 50kW 1995-1998 (22) - Całokształt

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kerbete
Kombi 1.3 LXI 68KM 50kW
To było moje pierwsze własne auto. Kupiłem ten postczechosłowacko-niemiecki cud techniki, bo skusił mnie niską ceną, dobrymi blachami i brakiem śladów po wypadku. W teorii samochód miał być tani w eksploatacji dzięki prostej konstrukcji i częściom tanim jak barszcz. W praktyce było odwrotnie. W ciągu 9 miesięcy na naprawy samochodu, za który dałem 4 tys zł, wydałem 3600 zł. Czyli 400 zł miesięcznie! A wtedy w pracy byłem jeszcze na okresie...
~editex@op.pl
Kombi 1.3 LXI 68KM 50kW
Ogólnie to dobre i solidne auto a przede wszystkim pojemne KOMBI! Przy gazie jest bardzo ekonomczny. Kupiłem go 2,5 roku temu z przebiegiem 63000 teraz ma 148000 tzn. jeżdże więcej rocznie niż przecietny kierowca. Dwa razy do roku wymieniam oleje, filtry i wszystkie płyny.Ostatnio tylko nie odpalił ale to moja wina, zapomniałem, że jest coś takiego jak akumulator i wreszcie padł. Kupiłem nowy CENTRY i odpala na cyknięcie.
~Zbynio
Kombi 1.3 LXI 68KM 50kW
Jestem zadowolony z mojego autka, do pracy: wkładam do środka rury o dł. 2,7 metra i mogę zamknąć bagażnik, kiedyś wiozłem 18 paczek paneli boazeryjnych innym razem 35 m^2 płytek... Mam też "firmowe" auto takie samo, jedyna różnica to "kratka" i silnik (1,6 benzyna). Poza doskonałymi osiągami (silnik) jedyną wadą jest zużycie paliwa (większe o około 15% od prywatnej przy tym samym stylu jazdy)
~Cazares
Kombi 1.3 LXI 68KM 50kW
Absolutna rewelacja za te pieniądze. Daję 4, powinno być między 4 a 5. Sporo zalet - dużo miejsca, fotele całkiem wygodne, przyzwoite osiągi, wykończona w środku wyraźnie lepiej niż Octavia (jeżdżę aktualnie, więc mam skalę porównawczą), w sumie przy bardzo intensywnej eksploatacji mało usterek. Niestety, jest to jeden z najmocniej korodujących samochodów ostatnich lat...
~Piotr Bilicki
Kombi 1.3 LXI 68KM 50kW
Przy tak intensywnej eksploatacji i dość prostej budowie samochód bardzo tani w użytkowaniu, ponieważ części są tanie bardzo dużo używanych tanich całych podzespołów, typu silnik, skrzynia biegów. Przyzwoite osiągi przy niezwykle niskim zużyciu gazu. Osobiście polecam każdemu kto lubi naprawiać samochody.
~Gregers
Kombi 1.3 LXI 68KM 50kW
Jak płacisz tak masz. Tanie auto, ale trzeba się liczyć z drobnymi niedogodnościami. Do budowy domu przewożenia różnych gratów itd. jest idealne. Można zostawiać otwarte bo nie kradną. Na trasy się nie nadaje, ale na dojazdy do pracy jest ok.
~znakorla
Kombi 1.3 LXI 68KM 50kW
Proste, tanie auto dla niewymagających. Obecnie z braku kasy ponownie rozważam kupno Felci. Wiem co go boli i gdzie i większość rzeczy sam potrafię naprawić bardzo niskim kosztem. Biorę już nawet pod uwagę częste awarie
~maciekkrawaciek@poczta.onet.pl
Kombi 1.3 LXI 68KM 50kW
nie jest najgorzej moim zdaniem. nie ma sie co spodziewac rewelacji za te pieniadze. jest to dosc niezawodne auto, ktore za stala,rutynowa opieke odwdzieczy sie...bedzie grzecznie jezdzila i prosila tylko PIĆ...
~Thesaurus8
Kombi 1.3 LXI 68KM 50kW
Cały czas jest używana i to nieraz nawet w ekstremalnym terenie :). Jak komuś nie zależy na sprintach spod świateł a chce mieć praktyczny samochód to felicja kombi jest idealna.Przewiozłem nią nawet motocykl (Kawasaki)
Dziennik kosztów dla Skoda Felicia I Kombi 1.3 LXI 68KM 50kW
7,6
9,3
~angor1973
Kombi 1.3 LXI 68KM 50kW
Przy dzisiejszych cenach pozycja bardzo atrakcyjna lecz bez prestiżu. Części w rewelacyjnych cenach choć ich jakość coraz marniejsza. Gdyby nie rdzewiejąca karoseria to było by całkiem możliwe autko.
Skoda Felicia I Kombi