Lista ocen Skoda Felicia II Hatchback (475) - Całokształt

Na liście zabraknie 436 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kadm
Hatchback 1.3 68KM 50kW
Doceniam w tym samochodzie to, ze sie nie psuje, po prostu po jazdach we fiatach, gdzie sypało się wszystko, co tylko można było wymyślić, to mimo drobnostek jest miód... Poza tym polecam przeczytać pozostałe fragmenty opisu....
~janpodgornik@interia.pl
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Po prawie 10-letnij codziennej eksploatacji korzystna ocene obnizaja:awaryjnosc stacyjki i termostatu,wystepowanie trudnych do umiejscowienia przerw w obrotach,za duze spalanie w miescie oraz szybkie rdzewienie klapy tylnej.
~Radek
Hatchback 1.3 68KM 50kW
mimo wielu mankamentow jestem w stanie polecic to auto, nie zawiodlo mnie nigdy a to jest najwazniejsze, owszem przydalo by sie 100km wiecej o mniejsze spalanie, ale jest to juz auto 9-letnie wiec technologia niedzisiejsza
~daro1972@vp.pl
Hatchback 1.6 75KM 55kW
jeżdże tym autem od poczatku na taxi mam już 210000km,wymienilem chyba już3/4samochodu począwszy od głowicy(zapchał się kanal olejowy i obróciła się panewka)asko nczywszy na przepustnicy(Brak ssania falujaobroty itp]
~rafalstanek@o2.pl
Hatchback 1.6 75KM 55kW
to nie mercedes ale do codziennej jazdy w zupełności wystarcza, wygodne 5- drzwiowe auto dla małej rodzinki, tanie w ekspoatacji, z solidnym i niezawodnym silnikiem, ta wersja ma też dodatkowe stabilizatory przechyłu.
~dziki9970@poczta.onet.pl
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Przy silniku 1.6 MPI i tak niskim zawieszeniu można pokusic sie o sportową jazdę . Bardzo dobre przyspieszenie i duza predkość max . Jednak jest za lekka i przy wiekszych predkościach lepiej prowadzi się obciążona .
~chary
Hatchback 1.3 68KM 50kW
Auto bardzo praktyczne,ekonomiczne(materialy eksploatacyjne,czesci,zuzycie paliwa). Idealne dla rodziny 2+2.jesli mieszkasz w miescie,nie stac cie na AC a chcialbys jezdzic w miare normalnym autem to skoda jest dla ciebie.
~trez0r at trez0r dot eu dot org
Hatchback 1.3 68KM 50kW
W tym przedziale cenowym, uważam że dokonałem trafnego wyboru, założona _poprawie_ dobra instalacja LPG z emulatorem M.A.P. Sensora dopełnia i tak sprawe użytkowanie tego samochodu. Narazie wlewam noPB i LPG i jeżdze...
~Jafo
Hatchback 1.3 68KM 50kW
Jak na autko tej klasy i taką cenę, to moim zdaniem nie jest źle. Nie ma co narzekać, w końcu to tylko sterta różnych części i ma prawo się psuć i nie każdemu musi pasować, nie wymagajmy od poczciwej Skodicki żeby była mercedesem.
~kjak0@poczta.onet.pl
Hatchback 1.3 68KM 50kW
auto bezawaryjne, nie zaglądam do serwisu, co 10 tys km wymieniam filtry, olej, świece i reguluję zawory, po 70 tys km wymiana tylnego tłumika, na gazie chodzi bardzo dobrze, ogólnie brakuje mocy, zimą bardzo szybko nagrzewa się,
Skoda Felicia II Hatchback