Lista ocen Skoda Felicia II Hatchback (475) - Całokształt

Na liście zabraknie 436 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tychowianin
Hatchback 1.3 68KM 50kW
Lepsze na dojazdy do pracy niz autobus lub ttrammwaj, dobre i tanie auto dla niewybredych, bez aspiracji do komfortu i prestiżu, ale chcących się sprawnie i relatywnie tanio poruszać po mieście i niedługich trasach - nawet urlopowych. Skodowskie serwisy (Śląsk)- pożal się Boże.
~Edro
Hatchback 1.3 68KM 50kW
Daję ocenę "dobrze" bo ogólnie tym samochodem można jeździć i mam nadzieję, że długo. Samochód o parametrach, które zapewniają niezłe bezpieczeństwo jazdy (z wyjątkiem braku poduszek w standardzie). Silnik zaliczam do niezawodnych. Dobrze jadnak, że Felicia nie jest już produkowana.
~nowyp
Hatchback 1.3 68KM 50kW
w 2004 w kwietniu sprzedaję dziadostwo, zrobiłbym to prędzej ale zbyt dużo dałem za nowy pojazd - prawie37 tyś (skoda felicia perfekt) - nie polecam, brak wspomagania, równikowo nagrzewające się wnętrze, hiper tandetne plastiki - po prostu dziadostwo do "entej"
~bartek.sz@op.pl
Hatchback 1.3 68KM 50kW
samochód jest wygodny i ekonomiczny a poza tym pawie bezawaryjny - wymieniałem jak dotąd regulator napięcia, uszczelkę pod pokrywą rozrządu i ........żarówki bo płynów eksploatacyjnych nie liczę :) jak na tą klasę samochodu to rewelacja i moim zdaniem bardzo dobry wybór.
~zibiz
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Dotychczas naprawiałem/wymieniałem: opony - od razu,sprzęgło, rurę wydechową, termostat, stacyjkę. Wspomaganie kierownicy mogłoby być lepsze. Stacyjka zepsuła się w okresie gwarancji - nie można było włożyć kluczyka. Wskazana była regulacja hamulców - teraz jest OK.
~Mephi, mephi@w-sieci.com, Fel 1,6 Activ, Combi. 25000
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Tutaj zdania nie zmieniam, jednak po 1.5 roku urzytkowania chce sie czego ladniejszego i wygodniejszego. Jednak Skoda Felicja 1.6 sprawuje sie bez zarzutu jako autko do pracy, naprawde intensywnej gonitwie po Polsce jako konsultant jest dobre, ale brakuje wygod.
~siwy@chello.pl
Hatchback 1.3 68KM 50kW
Za te pieniądze dobry samochód rodzinny w miare bezpieczny (perfekt). Ladna sylwetka i przestrzenny. Szkoda ze silnik taki "stary" (1.3 nie wiele różni sie od tego z favoritki). Za nową felicie w topowej wersji można zaplacic ok. 35tys zł a za to mamy Fabie lub 1,5roczna Octavie.
~Tomasz
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Dobry wóz do jeżdżenia. Bez angażowania się w prowadzenie, bez pełnych pożądania spojrzeń przechodniów, bez ogromnych emocji, bez stresu. Felicia to auto, które zabierze Twój tyłek do roboty nawet wówczas, gdy nie masz najmniejszej na to ochoty.
~szewcu87
Hatchback 1.3 68KM 50kW
Auto mało awaryjne i niedrogie w utrzymaniu. Może komfort jazdy nie taki jak w mercedesie ale jest sporo miejsca i nawet wygodnie sie jeździ. Ładnie wygląda i łatwo sie naprawia. Szkoda tylko żę blacha jest do d..y, szczególnie tylna klapa leci.
~nhvg
Hatchback 1.3 68KM 50kW
Samochód zdecydowanie nie jest wart pieniędzy jakie trzeba za niego zapłacić. Najbardziej trafne zdaje mi się być porównanie go do pół dekady starszego Forda Fiesty MK3 1,1. Podobnie koroduje, podobne usterki i osiągi a kosztuje o połowę mniej.
Skoda Felicia II Hatchback