Lista ocen Skoda Felicia II Hatchback (389) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 522 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Radek
Hatchback 1.3 68KM 50kW
nagrzewa sie powoli ale jak juz sie nagrzeje to jakbym siedzial na kaloryferze :P jak jest cieplo to wentylacja raczej nie istnieje bo przy jezdzie po miescie boje sie ze sie zagotuje :)
~r.seba@interia.eu
Hatchback 1.3 68KM 50kW
Zimą szybko paruje. Ogrzewanie jest moim zdaniem wydajne. O chłodzeniu latem nie ma mowy bo i nie ma klimy... Minus należy się za głośną pracę dmuchawy oraz bardzo słaby nawiew z bocznych kratek.
~amw
Hatchback 1.3 68KM 50kW
szkoda ze nie ma filtra...zawsze jak włączałem wentyl...w oczy rzucało sie pełno rożnorakiego badziewia..ale nagrzewa sie szybko...chłodzi..no coż pod warunkiem ze sie jedzie szybko na otwartych szybach:)
~Kamilus
Hatchback 1.6 75KM 55kW
Grzeje dobrze, wentyluje nie najgorzej... tylko to wycie wentylacji ciężko znieść na wysokich obrotach... już lepiej otworzyć okno i docisnąć pedał gazu niż wentylować na wysokich obrotach.
~matompra
Hatchback 1.3 68KM 50kW
ale uwaga na uszczelki w przedniej szybie -moga przepuszczać wodę i jest mokra wykładzina pod deską i ciągle mokre szyby, ogrzewanie bardzo dobre choć na wyższych biegach mogłoby być cicgsze
~Mateusz.
Hatchback 1.3 68KM 50kW
Wentylator, żeby było coś mocniej czuć trzeba włączyć 3 bieg, przy tym jest bardzo głośny. Ogółem ogrzewanie daje równo. Klimy nie posiada, więc w lato tylko i wyłącznie otwarte okna.
~ALEKSANDER
Hatchback 1.3 68KM 50kW
Nagrzewnica działa rewelacyjnie, zima -15stopni C odpalimy silnik 1km pojedziemy i czujemy przyjemne ciepłe powietrze. Chłodzenie ok,choć z klimatyzacją nie można porównywać.
~szewcu87
Hatchback 1.3 68KM 50kW
Zimą grzeje super. Nawet przy -20 bardzo szybko robi się ciepło wewnątrz samochodu. Szyby prawie nie parują i nigdy nie zamarzają od środka;) jak to się dzieje u znajomego w fabi:)
~Michał
Hatchback 1.3 68KM 50kW
Zimą rewelacja, bardzo szybko się nagrzewa, latem gorąco jak w każdym aucie bez klimy. Przeszkadza szum wentylatorów na 3 i 4 pozycji. Brakuje obiegu zamkniętego.
~infinite4
Hatchback 1.3 68KM 50kW
latem nie używam,zimą długo nagrzewa,wsadzam karton za grill.dodam że czasem gdy się nagrzeje to coś ćwiergoli mi w wentylacji,nie wiem co to ale paskudny to dzwięk
Skoda Felicia II Hatchback