Lista ocen Skoda Felicia II Kombi 1.3 68KM 50kW 1998-2001 (32)

~Sebastian
Kombi 1.3 68KM 50kW
Jak na takie auto,za taka cenę do dobry samochód do codziennego użytku.
~Martens9310
Kombi 1.3 68KM 50kW
Jak na budżetowe auto jestem pozytywnie zaskoczony. Przesiadłem się z Kadetta E i to był dobry wybór. Miałem szczęście, że trafiłem na zadbany egzemplarz, ze znaną historią eksploatacji (większość przebiegu nakręcona w trasie). Zaznaczam, że to moje pierwsze auto z koncernu VW. Z zalet wymieniłbym: pojemny kufer (na długi wyjazd w sam raz), dobre ogrzewanie, całkiem żwawy motor i prostą budowę, dzięki której wiele można zrobić samemu (a dla...
1,9
~Kamaz
Kombi 1.3 68KM 50kW
ABSOLUTNIE ODRADZAM TO AUTO!!! Jeśli Skoda, to Fabia lub Octavia, i od 2004 roku wzwyż. Felicii unikać jak ognia!
2,9
~Maksior
Kombi 1.3 68KM 50kW
Chyba musiałem mieć zdrowo nasrane w głowie gdy kupowałem ten samochód. odradzam wszystkim chętnym. Egzemplarze starsze zaczynają się po prostu sypać - lecą blachy, mechanika itd... Pewnie na tyle wyliczyli czas życia tego samochodu. Bez zadbania samochód rozsypałby się w przeciągu 2 lat. Byłoby duuużo lepiej gdyby nie te ciągłe usterki zawieszenia.
~TOMEK
Kombi 1.3 68KM 50kW
Lepiej jak dobrze choć nie doskonale. Świetny, niedrogi rodzinny samochód. Żadnych wyczynów,ale kto tego oczekuje musi zainwestować w inny i na pewno droższy model
3,8
~Krystian Gdynia
Kombi 1.3 68KM 50kW
Ogólnie wdzięczne autko w miarę wygodne, niezawodne (wsiadam i jadę bez względu na pogodę, mrozy itp.), pakowne. Brakuje Felci jedynie wyglądu Mercedesa okularnika :) kombi jako autko rodzinne sprawuje się doskonale !!!
3,7
~Elvis1980
Kombi 1.3 68KM 50kW
Skoda jest bardzo dobrym autem. Niezawodna, w miare oszczędna, naprawy sa przyjemnością( tanie częśći i prostota konstrukcji-każdy to naprawi). Jako wół roboczy i jako auto rodzinne daje rade. Jęsli ktos chce mieć auto za małe pieniądze i po prostu nim jezdzić to strzał w dziesiątke. Poloecam Kombi-ma większy bagaznik niz Fabia. Mozna przewozic kredensy.
3,2
~maly3008
Kombi 1.3 68KM 50kW
Jakby produkowali jeszcze,nową chętnie bym kupił,ale z porządnym,mocnym benzyniakiem pod maską i lepszym wyposażeniem.Ale dziś prawdziwych samochodów już nie ma...
~Michal
Kombi 1.3 68KM 50kW
Auto idealnie spelnilo moje oczekiwania. Mialobyc tanio i jest, mialy zmiescic sie graty do remontu domu i sie zmiescily. Wszystko zalezy od naszych oczekiwan, dla mnie pomimo wymienionych wad super. Jak ktos sobie mysli, ze jest sprytny i kupi VW za cwierc ceny to sie pewnie zawiedzie.
~DarQ_
Kombi 1.3 68KM 50kW
Ogólnie bardzo lubię ten samochód, kupiłem go od znajomego za śmieszną kwotę i może dlatego darzę go taką sympatią. Wymagam od niego jednego - ma jeździć... i jeździ ;) moja skodzianka to model produkcyjny 2000 pierwsza rejka 2001 1,3MPI + LPG
Skoda Felicia II Kombi