Lista ocen Skoda Kamiq (22) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Fidelio
Crossover 1.0 TSI 110KM 81kW
Tu jest dobrze, w sensie przód - tył. Z niewielkiej długości samochodu wyciągnięto duży rozstaw osi - i to w kabinie czuć. Tu miejsce zagospodarowane dobrze. Natomiast na szerokość gorzej - samochód jest szeroki, a miejsca w środku nieco mniej, niż w niektórych nieco węższych samochodach. Kwestia zbytniego odsunięcia siedzeń od drzwi. Może to kwestia wciąż grubiejących drzwi, jakichś nowych stref zgniotu, poduszek - nie wiem. Na tylnej...
~Bartosz
Crossover 1.0 TSI 110KM 81kW
Mam 190 cm, zero problemów. Nawet nie opuszczam do końca fotela (co zazwyczaj jest konieczne), zakres regulacji jest bardzo dobry. Żona lubi siedzieć wyżej i tez nie ma żadnego problemu. Z tyłu świetnie, choć tam jeździ tylko pies :-) Bagażnik fajny, 400 litrów to już naprawdę nieźle. Dodatkowo dokupiliśmy roletę oddzielającą, można nawrzucać bambetli powyżej linii okien i nie ma obawy że coś poleci na hamowaniu.
~Kojot
Crossover 1.5 TSI 150KM 110kW
Nie wierzyłem, że z tak kompaktowych wymiarów zewnętrznych można wykrzesać aż tyle miejsca w środku. Mam dach panoramiczny, a to dodatkowo potęguje poczucie przestrzeni. Wcześniej miałem RAV4, znacznie większą z zewnątrz, a w środku była po prostu ciasna. Tutaj siadam bardzo wygodnie (a jestem wysoki), a dzieci z tyłu mogą "majtać" nogami nie kopiąc mnie po plecach.
~Krzysiek
Crossover 1.0 TSI 110KM 81kW
Dmumetrowiec odnajdzie sobie miejsce zarówno z przodu jak i z tyłu. Sam za sobą daleko nie chciałbym podróżować, ale Skoda zawsze zaskakiwała przestrzenią w środku.
~Dw
Crossover 1.0 TSI 115KM 85kW
Tu skoda osiągnęła mistrzostwo ale przydała by się przesuwna tylna kanapa. Konkurencja to dostrzegła i renault captur czy t-cross coś takiego ma
~Olo
Crossover 1.5 TSI 150KM 110kW
Siedząc z tyłu (jak mam okno szklane nad głową w Kamiqu) to można się poczuć, jakby auto miało wielkość przynajmniej busa
~jaro
Crossover 1.5 TSI 150KM 110kW
bardzo dużo miejsca jak na najmniejszy crossover Skody, wygodna jazda, dużo przestrzeni, jak w pojeździe o klasę wyższą
~BeavisSw
Crossover 1.0 TSI 110KM 81kW
4 osoby podróżują w bardzo dobrym komforcie,w 5 też da się jechać tylko przeszkadza wysoki tunel środkowy.
~Piotr D.
Crossover 1.0 TSI 110KM 81kW
bardzo dużo miejsca z przodu i z tyłu , natomiast z tyłu najlepiej da 2 osób - dla troje ciasno
~tymek
Crossover 1.0 TSI 110KM 81kW
Względem Rapida...więcej miejsca dla każdego. Wygodniejsze kanapy, fotele. Jedynie baagaznik jest mniejszy)