Lista ocen Skoda Kamiq (22) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bartosz
Crossover 1.0 TSI 110KM 81kW
Bez dwóch zdań - trafiliśmy idealnie. Na celowniku był m. in. nowy Citroen C4 (piękne auto, fantastyczny silnik ale brak wycieraczki na tylnej szybie a jazda testowa akurat była deszczu - duuuuży minus, kierownica obcierała mi kolana), Nissan Juke (niby wszystko OK ale trochę ciasnawo, brak opcji klimy 2-strefowej, brak opcji gniazdka 12V w bagażniku, brak czegoś tam jeszcze), Renault Captur (bardzo przyjemny w środku ale również brak...
~Fidelio
Crossover 1.0 TSI 110KM 81kW
Uwzględniając, że to jest podwyższony samochód, mały SUV właściwie, ze względu na jego uniwersalność (miasto, trasa, wysoki bagażnik - a więc i wózek, może delikatny offroad, w miarę pojemny bagażnik, przestronną kabinę), obecność najważniejszego wyposażenia - kamera cofania, LED-y, DSG w cenie 100 tys. uważam, że jest bardzo dobrze - oczywiście na tle dzisiejszych tendencji cenowych. Myślę, że ten samochód stanie się popularny, także na...
~Mirosław
Crossover 1.0 TSI 95KM 70kW
Subiektywnie myślę że jest to atrakcyjna oferta. A przynajmniej warto się nad nią zastanowić. Auto jest nowoczesne i posiada wszystko czego wymaga współczesny kierowca. W szczególności systemy bezpieczeństwa lane assist, front assist, warto dokupić jak nie jest w pakiecie tempomat aktywny. Ja nie mam bo poza miasto jadę raz do roku na urlop a tempomat wg mnie skuteczny jest na autostradach i drogach gdzie ruch jest jednostajny.
~Wcale nie skodziarz
Crossover 1.5 TSI 150KM 110kW
Wydanie ponad 100000 zł za to auto w fajnej wersji (MonteCarlo/Style) to nie jest przepłacanie. Znajomy ma nowe Audi Q2 - dużo droższe, a zazdrości mi wyboru tej Skody. Wiele elementów jest identycznych, a ja mam więcej miejsca i lepsze osiągi w lepszej cenie. On też będzie płakał na przeglądach, a ja nie.
~BeavisSw
Crossover 1.0 TSI 110KM 81kW
Wersja Ambition z pakietem, lakier biała perła, przedłużenie gwarancji.. całość w 2023 94500zl - myślę że to dużo. Niestety w tych pieniądzach nie ma już czego szukać w tej wielkości i wyposażeniu. Jak kupowałem nie było na rynku chińskich marek. Teraz może brał bym je też pod uwagę
~Dw
Crossover 1.0 TSI 115KM 85kW
Myślę że jest to atrakcyjna oferta. A przynajmniej warto się nad nią zastanowić. Auto jest nowoczesne i posiada wszystko czego wymaga współczesny kierowca. W szczególności systemy bezpieczeństwa lane assist, front assist, warto dokupić jak nie jest w pakiecie ACC tempomat aktywny
~tymek
Crossover 1.0 TSI 110KM 81kW
daje 10/10 punktów. Kamiq jest w cenie Scala, a dostajesz SUVa, którym po dziurach pływasz, a nie skaczesz. Jestem najbardziej zadowolony z Kamiq względem poprzednich Skódek: Fabia (2016) i Rapid (2018)
~Qwertyasdzxc
Crossover 1.5 TSI 150KM 110kW
Cena za dobrze wyposażonego nowego Kamiqa 1.5 i automatem to prawie zawsze ponad 100 tys zł. Drogo, niby inflacja, niby dodatkowe ukryte podatki pod szyldem EKO, ale i tak duzo.
~Piotr D.
Crossover 1.0 TSI 110KM 81kW
zapłaciłem za style 122 tysiące z lpg, hakiem , składanymi lusterkami, akt.tempomatem,ful ledy przód i tył. cena duża ale cóż takie czasy.
~PJ40
Crossover 1.0 TSI 110KM 81kW
Drogi samochód w zakupie. Do tego kryzys z półprzewdonikami, mocno pociął nam konfigurację. No i wybór 1.0 z DSG jest raczej nierozsądny.