Lista ocen Skoda Kamiq (21) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bartosz
Crossover 1.0 TSI 110KM 81kW
No tu jest po prostu fantastycznie. W mieście jest bajka, silnik cichutko mruczy przy przyspieszaniu a potem już go nie słychać, zawieszenie i koła świetnie wyciszone, urzeka nas za każdym razem ten spokój. Założyłem zimówki, Klebery Krisalp HP3, raczej średnia klasa. W ogóle nie słychać że mam zimowe opony. W ogóle! A dodam, że tuż po zmianie opon pojechaliśmy w 4-godzinną trasę autostradami. Jak mam 25 lat prawko tak jeszcze takiego czegoś...
~Mirosław
Crossover 1.0 TSI 95KM 70kW
Jadąc normalnie bez gwałtownych przyspieszeń jest cicho. Gdy wciskamy gaz do dechy to słyszymy warkot trzy cylindrowca i jest to fajny warkot mi się podoba. Jadąc spokojnie to ciężko się zorientować że mamy do czynienia z jednostką trzycylindrową. Jeśli chodzi o wyciszenie kół to jest bardzo dobre. Zawieszenie dość dudni przy najeżdżaniu bądź zjeżdżaniu z poprzecznych nierówności. Często na nie nie wjeżdżam to mi nie przeszkadza.
~Dw
Crossover 1.0 TSI 115KM 85kW
Jadąc normalnie bez gwałtownych przyspieszeń jest cicho Gdy wciskamy gaz do dechy to słyszymy warkot trzy cylindrowca i jest to fajny warkot Jadąc spokojnie to ciężko się skapnąc że mamy doczynienia z jednostką trzycylindrowa. Jeśli chodzi o wyciszenie kół to jest bardzo dobrze Zawieszenie dość dudni przy najeżdżania bądź zjeżdżaniu z poprzecznych nierówności
~Fidelio
Crossover 1.0 TSI 110KM 81kW
Silnik - wyciszony bardzo dobrze, aż go często nie słychać, a turbiny w ogóle jeszcze nie słyszałem. Reszta wyciszona kiepsko. Przy prędkości ponad 100 km/h, może 120, czy 130 musiałem już podnosić głos, rozmawiając z pasażerem z boku. Inna sprawa, że tu pewien wpływ mogą mieć opony Kumho, letnie. Pamiętam, jak jeździłem Hyundaiem, że Kumho sa głośne.
~Krzysiek
Crossover 1.0 TSI 110KM 81kW
Jak na ten segment jest lepiej niż można się spodziewać. Opcjonalne, częściowe wyciszenie nagłośnienia z tyły sprawia, że dzieci śpią, a my z przodu bezproblemowo przy prędkościach autostradowych słuchamy ulubionej muzyki.
~tymek
Crossover 1.0 TSI 110KM 81kW
przy 120 można rozmawiać. Trumna na dachu jedynie zaczyna być odczuwalna (hałas). Bez trumny śmiga się bardzo fajnie przy dużych prędkościach, hałas nie jest tak odczuwalny, jak w Rapidzie, czy tym bardziej w Fabii
~BeavisSw
Crossover 1.0 TSI 110KM 81kW
Silnik do 3 biegu słyszalny, później już delikatnie mruczy. Opony zmienione na całoroczne,na początku trochę głośniej ale po tygodniu przyzwyczajenie..
~Marek
Crossover 1.0 TSI 110KM 81kW
To już chyba robi się standardem ale te nowe auta sa bardzo zle wyciszone. Przecież tu wszystko słychać, a powyżej 100 km to nawet rozmawiać się nie da
~Wcale nie skodziarz
Crossover 1.5 TSI 150KM 110kW
Nigdy nie zdarzyło mi się podnosić głosu w aucie - nawet powyżej 200 km/h. mój głos słyszany jest na tylnej kanapie bez konieczności kręcenia głową.
~PJ40
Crossover 1.0 TSI 110KM 81kW
Wiatr i silnik (ale tylko przy dynamicznym przyspieszaniu). Poza tym słychać radio i współpasażerów. To naprawdę cichy samochód.