Lista ocen Skoda Karoq Crossover (25) - Całokształt

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bartosz P
Crossover 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
Auto nie jest złe lecz ma kilka mankamentów: - przednie zawieszenie strasznie tłucze przy zjazdach z nawet najmniejszych uskoków ( krawężnik 5 cm. - pierwsza awaria przy 619 km przebiegu - uszkodzony plastikowy waż z turbo do kolektora ssącego. -
~Dariusz
Crossover 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
Niezły komfort, dynamika, zwinność. Bardzo oszczędny. Jedyny minus za dość niską jakość dźwięku radia Bolero - w kilkunastoletnim fiacie Stilo fabryczne naglośnienie o wiele wyższej klasy.
Crossover 2.0 TDI 190KM 140kW
Dynamiczne przyśpieszenie sprawny układ kierowniczy. Prosty i łatwy w obsłudze cyfrowy zestaw. Dobre osiągi spalanie przy ekonomicznej jeździe do 6 litrów na 100 km
~Kuba
Crossover 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
nie znalazłem wady której nie można zaakceptować. Znalazłem za to wiele funkcjonalności które są pomocne w codziennym użytkowaniu.
~Robert
Crossover 1.6 TDI 115KM 85kW
Polecam, jestem mile zaskoczony chociaż podchodziłem sceptycznie co do wyboru tego modelu.
~Grzegorz K
Crossover 1.6 TDI 115KM 85kW
zachwycający ale też są minusy przy tylnych drzwiach zbiera się bród wyrzucany z koła
~maciej
Crossover 1.0 TSI 115KM 85kW
Kompaktowe rozmiary a w środku dużo miejsca. możliwość wyposażenia samochodu wg swoich potrzeb.
~Miodzik
Crossover 1.6 TDI 115KM 85kW
Ładnie wyglądająca skoda.dobre wyciszenie ergonomicznie dopracowana
Skoda Karoq Crossover