Lista ocen Skoda Kodiaq SUV (51) - Całokształt

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomek
SUV 2.0 TDI 190KM 140kW
Świetne auto, za połowę ceny klasy premium otrzymujemy napradę sporo. Obecnie jest to chyba jedyny niekompaktowy SUV poza klasą premium na PL rynku. Duża ilość miejsca w środku, duży bagażnik, rozsądne parametry i rozsądna cena.
~Ropuch
SUV 2.0 TSI 190KM 140kW
Bardzo przyjemna jazda psuta przez szczegóły - nieergonomiczne przyciski na konsoli centralnej, plastiki rysujące się od patrzenia, serwis musiał płoszyć pająki z tylnych lamp, kiepskie sterowanie głosowe.
~am
SUV 2.0 TDI 190KM 140kW
Zawsze miałem jakąś awersję do tej marki. Że taka tandetnie i plastikowo wykonana, kojarząca się z uberem albo przedstawicielem handlowym gnającym fabią 180 po autostradzie z poczuciem nieśmiertelności. Takie
~Dominik
SUV 2.0 TDI 190KM 140kW
Idealne auto dla rodziny 2+2. Potrafi być dynamiczne, pewnie się prowadzi. Fajnie sprawdza się zarówno w dużym mieście, jak i w trasie. Najbardziej wszechstronne i najwygodniejsze auto, jakim jeździłem.
~Damian
SUV 2.0 TSI 180KM 132kW
Jestem bardzo zadowolony z auta, świetnie się nim jeździ, nic się nie psuje, jest duży i wygodny a przy tym zwinny i na każdej drodze daje sobie radę. Przyjemnie się nim jeździ.
~Sheyk
SUV 2.0 TSI 180KM 132kW
Ponad rok uzytkowania I przejechane ponad 46 tys km. Jak dotad nic sie nie wydazylo co mogloby negatywnie wplynac na moja opinie o tym aucie.
~GruenerVeltliner
SUV 2.0 TSI 180KM 132kW
Bardzo dobra relacja ceny do jakości. Ne wiem oczywiście, co będzie po 100 i 250 tysiącach km, ale teraz jest znakomicie.
~Ciolo91
SUV 2.0 TDI 190KM 140kW
Jak dla mnie autko super wczensiej miałem passaty b5 b6 więc teraz to jest dla mnie wyzsza półka samochodu
~skodiaq
SUV 2.0 TDI 190KM 140kW
Polecam kawał dobrego samochodu za rozsądna cene, sprwdza sie w trasie jak i w terenie.
Dziennik kosztów dla Skoda Kodiaq SUV
6,9
9,5
~Szczęśliwy posiadacz Kodiaqa
SUV 1.4 TSI ACT 150KM 110kW
Super komfortowy, pojemny, dobrze wykonany, dobre materiały w środku, skrzynia DSG działa fantastycznie.
Skoda Kodiaq SUV