Lista ocen Skoda Kodiaq SUV 2.0 TDI 190KM 140kW 2016-2020 (9) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marcin
SUV 2.0 TDI 190KM 140kW
Auto na gwarancji wiec szarpalem jak bullterier o wszystko. A trochę wymieniłem: lewy i prawy reflektor w całości bo parowały i skraplała się woda, radar aktywnego tempomatu. Kanapa z tylu trzeszczy i nie mogę namierzyć gdzie (wrr) i jeszcze system wzywania pomocy i lokalizacji się zwiesił.
~Łukasz
SUV 2.0 TDI 190KM 140kW
Wrażliwy lakier, lamy LED po myciu potrafią zaparować i chyba dostaje się do środka kurz muszę spytać w salonie, błyszczące plastiki wokół przekłdanii skrzyni biegów szybko się rysują i oczywiście widać wszystkie paluszki (na nawigacji też trochę w mniejszym stopniu ale też),
~Dominik
SUV 2.0 TDI 190KM 140kW
Przycisk start/stop z czasem się trochę wyrabia i czasami "nie łapie" - podobno wymieniają go w ASO w ramach gwarancji, ale niestety się spóźniłem z wizytą.
~Bart
SUV 2.0 TDI 190KM 140kW
Kratki nawiewu wewnątrz auta dość szybko się popsuły- odpadły suwaki sterujące strumieniem powietrza
~G.M.
SUV 2.0 TDI 190KM 140kW
Auto nowe z salonu i osiem razy w serwisie a ma zaledwie 11 tyś km co będzie przy 80 tyś ??
~Tomek
SUV 2.0 TDI 190KM 140kW
Chyba za wcześnie na ocenianie usterek. Auto ma dopiero miesiąc...
~Zbigniew
musiałem wymienić włącznik start/stop po 3 latach
~am
SUV 2.0 TDI 190KM 140kW
Jak do tej pory nie odnotowaliśmy awarii.
~Marcin
SUV 2.0 TDI 190KM 140kW
Nie wiem, za mały przebieg
Skoda Kodiaq SUV