Lista ocen Skoda Kodiaq SUV 2.0 TDI 190KM 140kW 2016-2020 (8) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Łukasz
SUV 2.0 TDI 190KM 140kW
Tu trzeba przyznać że Skoda wyszła na przeciw oczekiwaniom, dużo miejsca wygodnie no i duży bagażnik. Jedyne co nie mogę się przyzwyczaić to, że dla mnie kierownica jest trochę za daleko od drzwi. W moim poprzednim samochodzie miałem taki wyrobiony nawyk, że opierałem sobie rękę o drzwi ( miejscu wysuwania szyby) i trzymałem wygodnie kierownicę mając podparcie na drzwiach, w kodiaqu niestety odległość kierownicy od drzwi jest zbyt duża i już...
~Marcin
SUV 2.0 TDI 190KM 140kW
Zaraz po ergonomii najmocniejszy punkt tego auta. Kiedy zona prowadzi a ja siedzę z tylu (mam 178cm) zakładam nogę na nogę. Piec osób jedzie totalnie komfortowo a na tylnych rozkładanych miejscach nie ma jakiegoś dramatu (na mniejszych dystansach oczywiście) dla dorosłego, natomiast nastolatkowie mogą bez problemu podróżować nawet dalej.
~am
SUV 2.0 TDI 190KM 140kW
Ogrom miejsca zarówno dla kierującego i współpasażera jak i pasażerów z tyłu. A ponad 700 litrów bagażnika pozwala na komfortowe zapakowanie czy to bagaży, czy różnych rzeczy, które zdarza się przewozić. Jest to bardzo wygodne w wyjazdach na wakacje i na weekendowe rodzinne wypady za miasto.
~Dominik
SUV 2.0 TDI 190KM 140kW
Dla czterech osób miejsca jest pod dostatkiem. Pełen komfort nawet w bardzo dalekich trasach. Środkowe miejsce z tyłu jest już raczej na krótszą trasę. Miejsca 6 i 7 raczej na krótsze trasy (do 2 h) i dla mniejszych osób (do 170 cm wzrostu). Bagażnik wystarczająco pojemny.
~Tomek
SUV 2.0 TDI 190KM 140kW
Miejsca jest po prostu mnóstwo. Na plus przesuwana kanapa w 2 rzędzie. Gdy jest odsunięta do tyłu, pasażerowie mają mnóstwo miejsca. Gdy zależy nam na pojemności bagażnika - można przesunąć ją do przodu. Pasażerowie nadal się mieszczą, a w bagażniku mamy dodatkowe 100 litrów.
~Ciolo91
SUV 2.0 TDI 190KM 140kW
Bardzo dużo miejsca nie wiem czy jest samochód w tej półce gdzie będzie więcej miejsca sam mam 2 m wzrostu więc wiem co pisze
~Marcin
SUV 2.0 TDI 190KM 140kW
Przestrzeni tyle, że chyba nikt nie może uznać ze jest jej za mało.
~Bart
Bardzo dużo miejsca