Lista ocen Skoda Octavia I Hatchback (481) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 630 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomek
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
Przod auta jest za nisko zawieszony przez co czesto zachacza sie wysokie krawezniki na parkingu. Z tego powodu oberwala sie plastikowa oslona silnika. Fotele sa zrobione ze slabego materialu-przecieraja sie dosc szybko.
~skodomaniak bo to już 4 skoda
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
daje 5 ale samjeszcze się nie przekonałem. Poprostu mam go dopiero tydzień i trudno mi się jednoznacznie wypowiedzieć. Oczywiście nie mam powodu do narzekania. Kupiłem samochód od bliskiego znajomego i jemu nigdy nic nie zawiodło
~miro
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
kratki nawiewu sa slabe wylamuja sie delikatne czasem na polskich drogach trzeba wymienic gumki stabilizatora i kilka gumek w zawieszeni z przodu ale tonie zbyt czesto i cena czesci jest umiarkowana wiec nie ma co sie czepiac
~Oktawian123
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Ogromnie denerwujące są podejrzane odgłosy: trzeszcząca podsfitka, jakieś stuki - ogromnie tego dużo zwłaszcza jak się jedzie po kostce brukowej - wtedy wyłazi wszystko... Świadczy to wg mnie o ogólnym niechlujstwie w montażu.
~Megahertz
Hatchback 1.6 101KM 74kW
mam ja od lutego i jak narazie nie wystapilo nic czego mozna by sie czepiac, leje gaz i jezdze, choc ostanio szwankuja prawe tylne drzwi (zamek) trzeba ostro chlapnac aby sie zamknal, co wydaje mi sie w tej klasie przesada....
~Marek Kwietniak kwietnim@wp.pl
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
poza żarówkami wymieniany był tylko czujnik temperatury płynu chłodniczego ( podobno częsta usterka w silnikach VW z 1999 r ); za delikatne zawiasy (plastik ) w pokrywie tylnej przegrody między siedzeniami - pękły)
~roberts
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
NIE WIEM BO POZA ROZŻĄDEM I PŁYNAMI NIC NIE ROBIŁEM. COŚ MI SIĄ ZACZYNA ZACINAĆ WŁĄCZNIK OGRZEWANIA TYLNEJ SZYBY ALE JESZCZE NIE WYMIENIAŁEM SPRUBUJE PRZECZYŚCIĆ MOŻE NIE BĘDZIE TRZEBA KUPYWAĆ
~octaviaczemunie
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
nie wiem, o co chodzi, ale im ten samochód starszy, tym mniej się psuje. Na początku (po ok. 2,5 roku od zakupu) musiałem np. wymienić sterownik centralnego zamka (ponad 1000 zł. kilka lat temu)
~Rafał M.
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
Miałem na wstępie jedną naprawę gwarancyjną skrzyni biegów, ale samochód już przyjechał z fabryki z tą wadą - dziwne dźwięki przy zmianie biegów. Okazało się że był zbyt duży luz na wałku głównym.
Dziennik kosztów dla Skoda Octavia I Hatchback
6,3
8,4
10,3
~iceman.contact@gmail.com
Hatchback 1.6 75KM 55kW
auto ma swoje lata więc wiadomo, że kilka rzeczy trzeba było wymienić, ale jak narazie bez problemów (nie chciał odpalać ale po wymianie modułu zapłonowego i palca rozdzielacza wszystko śmiga jak talala)
Skoda Octavia I Hatchback