Ocena kierowcy - Skoda Octavia I Hatchback

pakus, 16 lat temu
Silnik 1.9 TDI 90KM 66kW
Rok produkcji 2000
Skoda Octavia I Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW 1996-2004 - Oceń swoje auto
Silnik : jest super osiągi oki a to spalanie miałem przedtem gazowca astre 2 i może taniej na stacji było ale ciagle cos leciało w aucie więcej nigdy gazuuuuuu NIGDY tu super spalanie dynamika oki autko rewela na trase i NIEZAWODNE
troszke głosny po odpaleniu ale potem jest super przy 120km/h na trasie cicho spalanie 5L/100km REWELA
działa super płynnie cicho bez zgrzytów
skręt BDB zawieszenie + opony 195/65 R15 znakomite na nasze drogi 14000km i nic dopiero raz wymienione drązki stabilizatora no po zimie znów do wymiany będa bo troszke je słychać ale amorki sprawne na 75%
do przodu super tył lipa jak ktos cofa przez ramie to będzie miał kipsko ale dla mnie jest oki
wszystko tam gdzie być powinno
i tu minus ale cała grupa VW tak ma zbyt mały wlot na przednią szybe ale jesli dba ktos o filtr to da rade
dla kierowce git ale z tyłu mało miejsca na nogi cos za coś dl takiego bagarznika warto poswięcić troche miejsca w kabinie ja jeżdze w 5 chłopa do roboty i jakoś dajemy rade
na postoju troszke TDi słychać ale podczas jazdy super
średnie 5,5L/100km w 5 osób co wiecej pisac czasem ojciec pożycza auto wtedy spalanie spada do 4,7L/100 acha nie są to wyniki komputera bo on oszukuje i podje o 1L mniejsze
jakość oki ale wyposażenie aut z polskiego salonu TRAGEDJA za autko z 2000r dałem 21000 od 1właściciela kupiona była dość okazyjnie ale za tą kase brak elektryki, klimy, jedna poduch to troche LIPA no ale płacimy tu za niezawodność tak myśle obym się nie mylił
jescze mnie nie zawiodłą w sumie to jeszcze nic sie robiłem a przejechałem 40000km
nicccccccccccccccccccccccccccccc

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 TDI 90KM 66kW [l/100km]