Lista ocen Skoda Octavia I (441)

~BartekB
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
wygląda na że Octavia jest niezłym autem. Doskonała trakcja, niskie kozty eksploatacyjne, niska atrakcyjność dla złodziei, niesamowicie wielki bagażnik. Polecam gorąco.
3,1
~Piotr
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
Brak wiekszych uwag. Za te cene jest to samochod ( Combi ) , ktory spelnia moje wymagania. Przy przebiegu 180.000 nic sie jeszcze nie zepsulo. Jak jezdze na pelnym gazie, np. na autostradach spalanie srednie nie jest wyzsze niz 6,5-7 l/100km. Jak jade oszczednie do 100-120 km/godz lub spokojnie po miescie samochod spala 4,8-5,5 l/100km. Troche malo miejsca z tylu ale trudno sie dziwic, bo auto jet produkowane na plycie podwozia...
~Krzysiek
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Jeżdżę tą wersją Octavii (produkcja listopad 2007) od 14 miesięcy jako przedstawiciel. Oprócz bieżących przeglądów, lania ropy do baku i sprawdzania ciśnienia w oponach, nie robię przy tym aucie zupełnie nic. Przejechałem ponad 60 tys km, nie oszczędzając go zbytnio, nie uciekając przed dziurami w drodze i dociskając pedał gazu zawsze do dechy - kiedy tylko się dało. Pomimo to spalanie jest w normie - średnio od nowości - prowadzę dokładne...
~Marek Kwietniak kwietnim@wp.pl
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Auto spełnia moje oczekiwania. Jest niezawodne i ekonomiczne, co z uwagi na codzienne dojazdy do pracy oddalonej o 40 km i dalekie wyjazdy na wczasy (około 3-4 tys km rocznie) ma istotne znaczenie. Niektóre mankamenty np. mało miejsca dla pasażerów na tylnych siedzeniach, nie mają dla mnie większego znaczenia, ponieważ miejsca te są zajęte sporadycznie. Doceniam natomiast walory dużego bagażnika.
~m.kwasninski@plusnet.pl
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Doskonała elestyczność na niskich obrotach. Zmny silnik troche klekocze, ale 2 min pracy i wszystko OK. Wyciszenie kabiny przy tym silniku mogło by być lepsze - trochę za głośno powyżej 130 KM/h (Silnik)
3,1
~muzyk artysta
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
przeciętne auto, posiadam od nowości 175 tys .km Okropny ASO- Sinclan Bis w Zakręcie, stanowczo nie polecam Już nigdy nie będę jeżdził Wolkswagenem czy skodą,jak też nigdy moja noga nie pojawi się w ASO ..
~tymonal@op.pl
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Ogólnie auto bardzo dobre. Jeździłem oplem, BMW, Deawoo ale octavia jest narazie najlepsza. Gdyby nie twarde siedzenia było by idealnie! Co za arab montował te siedzenia!!! W starej omedze są o niebo lepsze!
~mikmak19@poczta.onet.pl
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
dla mnie bomba, poza widocznością do tyłu, jestem pod wrażeniem możliwości wyprzedzania, przyspieszania, silnik 1,9 tdi 110 uważam za niezły, tylko pomyśleć o 130 km
~uklak
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
To taki Passat dla trochę biedniejszych mas z punktu widzenia naszych zachodnich sąsiadów. Doskonale nadaje się dla młodych rodzin, którym głównie zależy na funkcjonalności i ekonomii
Dziennik kosztów dla Skoda Octavia I
6,1
8,7
4,1
~palmercio@interia.pl
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
Ogolnie skode oceniam bardzo dobrze..Jako auto rodzinne jest super..polecam zalozyc chipa(koszt troche wysoki ale aut nie do poznania!! i spalanie nawet spadlo!;-)Czesto jezdze w gory w zimie i za to skoda ma u mnie 5/5..Antyposlizg +zimowki w Skodzie i smialo mozna sie pchac wszedzie;-)a do bagaznika wejdzie snowboard!!;-) Ma male mankamenty ale auto naprawde godne polecenia