Lista ocen Skoda Octavia I (441)

3,2
~Szafa
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Przy zakupie nowego samochodu polecam zwiększenie budżetu o ok. 15% i zakup Passata - może trochę uboższego, ale mniej niezawodnego. Podliczając wszelkie naprawy, moja Octavia kosztowała znacznie więcej niż bardzo dobry Passat. Jeżeli dodać do tego stracony czas - lepiej nie komentować. Do tego wszystkiego należy dodać niskiej jakości serwis i TRAGICZNY system logistyczny (na większość części należy czekać około 3-4 tygodni)
~krzysiek
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
teraz już takich nie ma - bez DPF i dwumas - regularny serwis i w drogę (Silnik)
~siemas
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
Niektorzy powiedza ze przesadza ale trudno nawet mechanicy twierdza ze trafilem naprawde niesamowity model. Malo powaznych napraw ladny dynamiczny wyglad. Wnetrze moglo by byc lepsze choc w modelach z wyzszej polki L&K naprawde wyglada profesjonalnie
4,1
~Frank
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Wart kupienia. Pomino drobnych problemow (jak wyzej) jest to udany model. Niezly "wol roboczy". Codziennie robie przecietnie po ok 100 km.
~Prz
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Spartańskie wnętrze, poza tym ładnie się prezentuje z zewnątrz.
~Marcin F.
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
Silnik jak na takie auto jest w sam raz, chociaż ja go troszkę podciągnąłem na 130 KM i 290 Nm. Przy takiej masie auta w miarę szybko się wyprzedza, nie ma też problemów z górkami. Jest dość elastyczyny, 3 i 4 bieg są bardzo mocne, co przydaje się przy wyprzedzaniu na trasie. Ogólnie okej (Silnik)
~Bogdan Katowice
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
uwazam ze to bardzo dobry i przyjemny samochod, wiadomo ze nie bez wad ale kto ich nie ma? przy zakupie lepiej zaraz kupic wersję na bezdroza lub podsnieść - dotyczy ciezkiego diesla
3,8
~xrobi@poczta.onet.pl
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
przeglądając cenniki zaczynam się zastanawiać czy dobrze zrobiłem - za 76 + dodatki 10 tys można przebierac w toyocie, fordzie ( ale one mają swoie usterki) tu wiem co mnie czeka np. przepływomierz itp. trochę martwią mnie drobiazgi ale one pokazują ogólne podejście do produkcji auta ( dodam że to moja 2 skoda wybrana z rozmysłem choć zaczynam po cichuprzyznawać iż myślałem że będzie lepiej) ogólnie duże auto dobrze wyposażone - asr, abs,...
3,6
~rider
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Poprawna, występuje dziura przy prędkościach obrotów między 1300 a 1700 poza tym auto eleastyczne i dobrze przyspiesza, (Silnik)
~zoris@op.pl
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Samochód jest wart polecenia, ale: 1. w samochodzie po przejechaniu 1500 km. nie powinno nic trzeszczeć a trzeszczy; 2. lakier jest bardzo podatny na zarysowania; 3. spasowanie elementów nadwozia jest niedokładne (różna wielkość szczelin pomiędzy elementai karoserii)