Oceny Skoda Octavia II Hatchback Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW 2008-2013

Skoda Octavia II Hatchback Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW 2008-2013 - Oceń swoje auto
Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Skoda Octavia II Hatchback Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW 2008-2013

~Gruby
Hatchback Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
Minęło 20000km,więc pora na podzielenie się spostrzeżeniami.Jak do tej pory auto bez awaryjne,służy do codziennych dojazdów do pracy ,więc większość w ruchu miejskim iniewielkie trasy plus wakacyjne wyjazdy ok.1000km.Prowadzenie przyzwoite,niestety tylko do 140km/h,powyżej denerwuje szum powietrza i ciche gwizy,ale to chyba kształt karoserii jest za to odpowiedzialny.Nie jest tak stabilny jak poprzednik,podatny na boczne podmuchy wiatru i...
~lukasz
Hatchback Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
tanie bez awaryjne autko po przejechniu 50000 tys chodzi idealnie,niski koszt utrzymania .Silnik w tym aucie pozytywnie mnie zaskoczyl kultura pracy świetnie wspołpracuje z 6 biegowa skrzynia przy predkosci 160 obroty silnika niecale 3 tys przyjemnie sie podruzóje nawe dłuzsze trasy
~Darkoski
Hatchback Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
Bardzo dobry samochód. Z moich uwag to producent zaleca przeglądy co 30 000 km i wtedy też wymienia filtr powietrza w kabinie. Jest to o tyle dziwne, że na opakowaniu oryginalnego filtra do mojej skody, który wymieniam co rok sam, w języku niemieckim widniał napis że zaleca się wymianę filtra raz do roku lub co maksymalnie 15000 kilometrów.
~Pablo
Hatchback Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
Oceniam to autko pozytywnie bez żadnych emocji takie jeżdzidełko do pracy tyle,że przestronne i nieżle wyposażone wersja FRESH + parę dodatków.Właśnie takie chciałem które nie wpływa na spokój mojego snu.Całość poprawna przynajmniej na razie.
4,1
~Michał z Gdyni
Hatchback Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
Jest dobrze...trudno coś nowego kupić dla rodziny w tej cenie wygląda dość klasycznie i chyba dlatego mi się podoba!
~Maciek
Hatchback Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
Nie wiem po jest 6-ty bieg, spalanie na 6-tce większe niż na 5-tym biegu, przyspieszenia brak na 6-tce. (Skrzynia biegów)
Dziennik kosztów dla Skoda Octavia II Hatchback Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
~Grzegorz
Hatchback Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
OGRZEWANIE CZASEM SZWANKOWAŁO ALE NA PRZEGLĄDZIE WGRALI MI NOWY PROGRAM W KOMPUTER I JEST OK. (Bezawaryjność (drobiazgi))
~gargli
Hatchback Facelifting 1.2 TSI 105KM 77kW
Mały silnik: 1,2 TSI 105KM który dzięki turbinie oddaje bardzo przyzwoite osiągi. Działa bez zarzutów (Silnik)
3,8
~Jacek