Ocena kierowcy - Skoda Octavia II Hatchback Facelifting

andrew, 12 lat temu
Silnik 1.8 TSI 160KM 118kW
Rok produkcji 2009
Skoda Octavia II Hatchback Facelifting 1.8 TSI 160KM 118kW 2008-2013 - Oceń swoje auto
Inne : prostota w wymianie żarówek. Mistrzostwo :)) Wymiana żarówki przedniej (jakiejkolwiek), to 2 minuty :) Trzeba było widzieć minę mojego diagnosty przy pierwszej wymianie
Inne : awaria zamka w drzwiach tylnych prawych
Autko spełniło moje oczekiwania, a pod wieloma względami je przeszło. Faktycznie ma tu zastosowanie \"przemyślane rozwiązania\" Są schowki, siateczki, Wszystko działa i jest przydatne. Czujniki, systemy bezpieczeństwa, dynamika jazdy. Może jeden mankament - mało wygodna tylna kanapa. Przy dłuższej jeździe z tyłu nieco gniecie (twarda) ale to może moje odczucie ( z fotelem kierowcy, gdzie siedzę zazwyczaj tak nie jest) .
pszczółka :)
płynna
trzyma się drogi !
superrrr. Lusterka wsteczne, wewnętrzne. Bez zarzutów.
czyli dobrze
wystarczająca
mogło by być ciszej, ale nie jest źle.
Wszystko zależy od sposobu jazdy. Jeśli ktoś ma potrzebę zakupu 160 konnego silnika, na oszczędności powinien patrzeć z lekkim przymrużeniem oka. Komputer po 51 tys. pokazuje średnie spalanie //2// ok. 7,5 / 100. Ale auto dożo na krótkich dystansach jeździ, czasem nóżka przyciężkawa. Ale trasa - 6 bieg i 100 km/h , no to albo spacerowo 80 km/h i 5/6 bieg. Między 5-6 / 100
I tu ocena dobrze, jako że i tak są to dość drogie jak na nasze Polskie warunki.
UWAGA OPONY. Ząbkowała tylna ( good year eagle ) Buczenie nie do zniesienia.
awaria zamka w tylnych drzwiach. Nie wiem czy to poważna usterka. Szybka wymiana w serwisie w Kaliszu na nowy.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.8 TSI 160KM 118kW [l/100km]

6,8