Oceny Skoda Octavia II Hatchback Facelifting 1.8 TSI 160KM 118kW 2008-2013

Skoda Octavia II Hatchback Facelifting 1.8 TSI 160KM 118kW 2008-2013 - Oceń swoje auto
Pozytywne zaskoczenie
Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Skoda Octavia II Hatchback Facelifting 1.8 TSI 160KM 118kW 2008-2013

~WPX2
Hatchback Facelifting 1.8 TSI 160KM 118kW
Kupując silnik 1,8 turbo miałem świadomość, że może nie być tanio. Tutaj zaskoczenie. Wcześniej miałem O2 hachback przed liftingiem z silnikiem 1,6MPI. W mieście pełny bak paliwa wystarczał na 480-530 km w zależności od pory roku i korków. Obecnie na pełnym baku przejeżdżam w mieście 570-620km. Naprawdę to możliwe jeśli nie kręci się silnika powyżej 3tys obrotów a 250Nm pozwala na sprawne ruszanie spod świateł. Duża frajdę daje jazda powyżej...
3,7
~Mikołaj
Hatchback Facelifting 1.8 TSI 160KM 118kW
Ogólnie auto wygodne, przestronne, ale niezbyt finezyjne. Dobry wybór dla 4-osobowej rodziny, szczególnie jeśli nie przepada się za linią samochodów kombi. Boli trochę brak dodatkowego wyposażenia, które w drugiej od góry wersji Ambiente jest jednak ubogie. Zdecydowanie polecam kupno najwyższej wersji ELEGANCE, po czasie docenia się brak niektórych bajerków (takich jak chociażby brak czujnika płynu do spryskiwaczy).
~andrew
Hatchback Facelifting 1.8 TSI 160KM 118kW
Autko spełniło moje oczekiwania, a pod wieloma względami je przeszło. Faktycznie ma tu zastosowanie \"przemyślane rozwiązania\" Są schowki, siateczki, Wszystko działa i jest przydatne. Czujniki, systemy bezpieczeństwa, dynamika jazdy. Może jeden mankament - mało wygodna tylna kanapa. Przy dłuższej jeździe z tyłu nieco gniecie (twarda) ale to może moje odczucie ( z fotelem kierowcy, gdzie siedzę zazwyczaj tak nie jest) .
~pawel_zmuda
Hatchback Facelifting 1.8 TSI 160KM 118kW
Bardzo pojemne auto za przystępną cenę - wersja Elegance. U mnie się sprawdza do tej pory bez większych problemów. Dynamiczne i dobrze się prowadzi.
3,2
~Józef
Hatchback Facelifting 1.8 TSI 160KM 118kW
koszmarna niemiecka tandeta, brzydki i niewygodny, jednak z dobrym układem jezdnym i dobrym oszczędnym silnikiem.
~Krzysztof
2,5
~marek
~zakap
~Piotr
Hatchback Facelifting 1.8 TSI 160KM 118kW
Oszczedny przy niskich obrotach, wariat przy wyzszych (Silnik)
Skoda Octavia II Hatchback Facelifting