Lista ocen Skoda Octavia II Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW 2004-2012 (26) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 32 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotr- zadowolony użytkownik Oktawki
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
Za cenę 60500zł brutto otrzymałem dość dobrze wyposażony (klima, elektryka, alufelgi, radio itp), obszerny z ogromnym bagażnikiem samochód rodzinny. Poza tym auto jest jak na razie niezawodne. Spalanie jest na rozsądnym poziomie. Myślę, że jest to bardzo dobry wybór. Kupując ten samochód w kej kwocie miałem do wyboru konkurencję francuską, włoską i koreańską. Na dzień dzisiejszy utrata wartości w skodzie jest najniższa. Poza tym...
~rutecki4
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
hm auto kupione za 65 tys, w wyposazeniu elektryka szyb i lusterek, centralny zamek, podgrzewaan tylna szyba, wspomaganie, 4 x airbag, klimatyzacja manualna. radio dokupilem sobie oddzielnie, teraz zaluje bo wyglada okropnie. dealer zaoferowal gratis ubezpieczenie na rok i zapasowe opony plus pakiet serwisowy.
~Zadowolony
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
Jakość niemiecka (PASSAT, GOL) wszystkie podzespoły wzięte z Passata albo Golfa w cenie poniżej 50 tyś. PLN. Niestety tych aut już nie ma na rynku, a w takiej cenie jako SKODĘ można kupić co najwyżej Fabię i to jeszcze ze słabiutkim silnikiem.
~Tomasz
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
Gdyby nie ta tandetna tapicerka to byłoby znakomicie. Zastosowanie odrobinę lepszych materiałów aż tak drogie nie jest. Akurat przy tej promocji, na którą się załapałem, samochód tani w zakupie i tani w eksploatacji.
~gobi
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
Za cenę 46tyś Octavia tur 2012rok z klima i esp.Nie wielkie pieniądze ale i auto bez rewelacji.Dobrze że wchodzi octavia III bo ta juz odstawała od czołówki klasy compact.rNie bardzo rozumiem skąd zachwyt octavią.
~Bart
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
Przed zakupem zastanawiałem się nad Mitsubishi Lancerem, Vw Golfem, Oplem Astrą, Skoda okazała się najtańsza i największa przeglady najtansze a okres miedzy przeglądowy najdłuższy.
~wini
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
czuć że moga sie trafiac drobne usterki,a ze względu na popyt auto trzyma cenę, ale i tak warto
~binki
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
za ta cenę warto tym bardziej że była od razu z LPG a patrząc na dziesjsze ceny paliw...
~Snajper 1980
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
Przyzwoite materiały dobrze spasowane. Cena do przyjęcia, za samochód z taką ilością miejsca.
Dziennik kosztów dla Skoda Octavia II Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
9,8
~MIK
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
Teraz w tej samej cenie kupiłbym 307 kombi z lepszym wyposażeniem. Ale cóż - rynek zmiennym jest :)
Skoda Octavia II Hatchback