Lista ocen Skoda Octavia II Hatchback 1.9 TDI PD 105KM 77kW 2004-2012 (79) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 86 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~emcezet
Hatchback 1.9 TDI PD 105KM 77kW
zawieszenie wielowahaczowe to chyba najlepsze co wymyślono w tej dziedzinie; bardzo pewnie się prowadzi i nawet bez ESP nie traci się kontroli.
~Brunkalla
Hatchback 1.9 TDI PD 105KM 77kW
Pewne trzymanie się drogi. Zobaczymy co bedzie w zimie (poprzedni samochód doprowadziłem do koziołkowania i kasacji). ESP pracuje pozytywnie
~Przemek
Hatchback 1.9 TDI PD 105KM 77kW
Jeśli ktoś gustuje w samochodach z twardym zawieszeniem, to auto jest dobrym wyborem. Prowadzenie bez uwag - spokojne i pewne.
~god
Hatchback 1.9 TDI PD 105KM 77kW
Auto prowadzi się pewnie, dobry komfort podróżowania. Podsterowne, trochę śliskiej nawierzchni i potrafi wyjechać przodem z zakrętu.
~Michal Grabon
Hatchback 1.9 TDI PD 105KM 77kW
Prowadzi się bardzo dobrze. Wymiana jedynie gum wahacza oraz końcówek. Ale to normalne gdy nie tylko jeździ się po autostradzie.
~Andrzej
Hatchback 1.9 TDI PD 105KM 77kW
auto prowadzi sie super, zawieszenie sztywne i tanie w naprawach to nie aluminiuk w audi czy VW z początku XXIw.
~Maxello
Hatchback 1.9 TDI PD 105KM 77kW
Dosyć twarde, jak w każdym \"Niemcu\" ale za to idealne na nasze dziurawe drogi. Doskonale trzyma w zakrętach i o to chyba chodzi....
~Jurek
Hatchback 1.9 TDI PD 105KM 77kW
Nie mam żadnych uwag. Zachowuje sie pewnie w zakrętach. W koleinach nie "wozi się". Kierowanie tym samochodem to przyjemność.
~mc64@o2.pl
Hatchback 1.9 TDI PD 105KM 77kW
Jak na nasze drogi trzyma się b.dobrze. dziury, dziury a nic na razie się nie wybiło. Dobrze tłumi nierówności.
Dziennik kosztów dla Skoda Octavia II Hatchback 1.9 TDI PD 105KM 77kW
5,9
~Jurek
Hatchback 1.9 TDI PD 105KM 77kW
Bardzo dobrze trzyma się drogi. Prowadzi się ją bez odczucia zmęczenia nawet na długich trasach. Ma twarde zawieszenie.
Skoda Octavia II Hatchback