Lista ocen Skoda Octavia II Kombi Facelifting (39) - Ergonomia

Na liście zabraknie 38 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~grzesiek bubu
Kombi Facelifting 1.9 TDI 105KM 77kW
Fotele jak na obecne czasy są zbyt miękkie, nie ma regulacji odcinka lędźwiowego, poza tym myślę że każdy znajdzie dogoną dla siebie pozycję.
~Tomek
Kombi Facelifting 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Proste, "ciosane", w zasięgu ręki wszystko, bez żadnych fajerwerków. Nie trzeba się zastanawiać, co gdzie włączyć. Wszystko na miejscu.
~Przemo-miłośnik skody:)
Kombi Facelifting 1.9 TDI 105KM 77kW
Pewnie znalazło by się parę rozwiązań które mogły by być lepiej dopracowane, ale mi osobiście wszystko w tym aucie pasuje:)
~Rad
Kombi Facelifting 1.4 TSI 122KM 90kW
W mojej wersji wystające pokrętła od ogrzewania zasłaniają oznaczenia kiedy na co wieje i z jaką temeraturą...
~<)
Kombi Facelifting 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
i tak po tzw lifcie skopali wszystko male g... przełączniki klimatronik to walka w czasie jazdy z wiatrakami ( radio ok)
~Tomek
Kombi Facelifting 1.9 TDI 105KM 77kW
Ergonomia na plus , każda wolna przestrzeń jest wykorzystana , dużo schowków,uchwytów itp.
~Filip
Kombi Facelifting 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Wszystko proste i intuicyjne, lubię pozycje za kierownicą, jest dla mnie idealna, mam 189 cm wzrostu.
~Tomek_D
Kombi Facelifting 1.4 TSI 122KM 90kW
Wszystko pod ręką i takm gdzie być powinno. Bez fajerwerków. Wsiadasz i wiesz gdzie wszystko jest.
~Nick
Kombi Facelifting 1.8 TSI 150KM 110kW
Duzo schowkow, haczyki, siatki etc. pod tym wzgledem przyjazna w codziennym uzytkowaniu.
Dziennik kosztów dla Skoda Octavia II Kombi Facelifting
6,4
8,8
10,2
~troche mnie to auto nudzilo
Kombi Facelifting 1.6 TDI CR DPF 105KM 77kW
nic szczególnego - mam biedną wersję z radiem nie fabrycznym, więc nie zbyt wygodnie się obsługiwało sprzęty
Skoda Octavia II Kombi Facelifting