Oceny Skoda Octavia II Kombi Facelifting 1.9 TDI 105KM 77kW 2008-2013

Skoda Octavia II Kombi Facelifting 1.9 TDI 105KM 77kW 2008-2013 - Oceń swoje auto
Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Skoda Octavia II Kombi Facelifting 1.9 TDI 105KM 77kW 2008-2013

~grzesiek bubu
Kombi Facelifting 1.9 TDI 105KM 77kW
Mój egzemplarz kupiony w polskim salonie jest praktycznie nie do zdarcia. Wiem nie zrobiłem miliona kilometrów ale biorąc pod uwagę wiek samochodu + jego przebieg praktycznie nic się nie działo. Z głównych wad wskazałbym trzeszczące plastiki, elektrozawór pod maską pod przednią szybą który przy wyłączaniu silnika bzyczy - podobno nieszkodliwe i chyba tak jest bo jeżdżę z tą wadą od kilku lat i faktycznie nic się nie dzieje. Wersję mam...
~gregor_aw
Kombi Facelifting 1.9 TDI 105KM 77kW
Nie mogę niestety wybrać opcji 4x4 do tego modelu wiec uzupełniam. Ogólnie świetne auto rodzinne w góry i nad morze, w kraju i za granicą. Pakowny bagażnik, a 4x4 (Haldex 4tej generacji) to rewelacja. Zimą w górach, a jeździmy prawie na każdy weekend na narty nie było jeszcze sytuacji, z której spokojnie bym nie wyjechał choć pakowałem się i na lód i w kopny śnieg, i na naprawdę strome podjazdy, pomagają też opony Nokian. Bardzo dobre...
~Adam.
Kombi Facelifting 1.9 TDI 105KM 77kW
Ogólnie z doświadczenia z jazdy jak i użytkowania jako pierwszy właściciel Skody Oktawii 1,9 TDI 105 KM jestem bardzo zadowolony jednakże silnik z oznaczenie BXE który miałem w samochodzie pomimo opinii negatywnych z którymi się zapoznałem nie wierzyłem że dbając zakończy on żywot z tak małym przebiegiem. To daje do myślenia i niestety porażka dla skody choć cenię sobie te samochody.
~Przemo-miłośnik skody:)
Kombi Facelifting 1.9 TDI 105KM 77kW
To auto było moim marzeniem jak tylko się pojawiło w salonach , starając się być obiektywnym... powinienem powiedzieć zasługuje na mocną 4 a nie 5, ale obiektywne oceny podam oceniając poszczególne elementy, całokształt oceniam jednak na mocne 5. Niestety nie było mnie stać na nowe auto z salonu, ale udało mi się kupić 4 letnie i jest to najlepszy samochód jaki dotychczas miałem, ma swoje wady, ale i tak je kocham:)
~Marcin M
Kombi Facelifting 1.9 TDI 105KM 77kW
przeciętne auto technicznie ,ale wygodne ,niestety po przejechaniu 130tys trosze wyszło ,maglownica puka ,cięzko wchodza biegi jeszcze nie zdiagnozowane , i dziwne buczenie po wyłaczeniu silnika też będzie diagnoza
~Tomek
Kombi Facelifting 1.9 TDI 105KM 77kW
Bardzo fajne autko rodzinne, pojemne, wygodne i tanie w utrzymaniu
~RG
Kombi Facelifting 1.9 TDI 105KM 77kW
Praktycznie bezawaryjny, przy zmianie oleju co 10tys nic się nie dzieje. Przydałoby się odrobinę więcej mocy (Silnik)
~Olaf
Skoda Octavia II Kombi Facelifting