Lista ocen Skoda Octavia II Kombi (16) - Karoseria

Na liście zabraknie 279 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Karol Przesmycki
Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW
Samochód od początku nie był garażowany. Nie ominęły go też drobne szkody parkingowe. Problem z uszczelkami drzwi wycierającymi lakier. Po 10 latach pojawiły się pierwsze oznaki korozji na rantach błotników, progów. Karoseria kombi bardzo funkcjonalna, z dużym foremnym bagażnikiem. Próg załadunku mógłby być niżej.
~kliczek
Kombi 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
Mam kombi. Kabina pasażerska wystarczająco wygodna, mam bagażnik o podwójnej podłodze - pakowność świetna pakowności i ustawność. Korozji nie ma, nic nie skrzypi, nic nie świszczy. Jestem zaskoczony, bo to moja pierwsza Skoda, i myślałem, że chociaż tu zaoszczędzili. Ale nie zaoszczędzili. Wow.
~kliczek
Kombi 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
~jarzab
Kombi 1.9 TDI PD 105KM 77kW
Korozja. Wymieniona klapa bagażnika na gwarancji w 5 roku użytkowania auta, ponieważ była zeżarta przez rdzę (okolice podświetlenia tablicy rejestracyjnej), Ślady korozji na rantach drzwi i przy łączeniu karoserii ze zderzakiem. Zdarzają się ogniska na pokrywie przedniej od wewnątrz.
~Arek
Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW
Wygląd kwestia gustu. Wygospodarowanie miejsca i bagażnika - wzorcowe. Dużo miejsca dla 4 osób i zostaje bardzo duży bagażnik. Szpiczasty przód (zderzak przedni) ułatwia manewrowanie na ciasnych parkingach. Trochę głośno w środku - szczególnie od nadkoli.
~mxw
Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW
bez zarzutu - brak oznak korozji - auto na zewnątrz stoi non stop i jeżdzi po błocie - myte ze 3 razy do roku.
~Bartass
Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW
Jak na 4,60m dlugosci bardzo przestronne z ogromnym bagaznikiem. Duzo schowkow, haczykow, uchwytow na kubki , czy uchwyt na okulary
~użytkownik Skody z silnikim FSI
Kombi 2.0 i 16V FSI 150KM 110kW
pojawiają się drobne ogniska korozji przy błotnikach i klapie
~Rubens
Kombi 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Zaczyna pojawiać się rdza ale przez to że auto stoi na dworze cały czas
Dziennik kosztów dla Skoda Octavia II Kombi
6,3
7,9
9,6
~Matrix
Kombi 1.8 TSI 160KM 118kW
Bez wyprysków czy tez korozji. Moja skoda jest bezwypadkowa.
Skoda Octavia II Kombi