Lista ocen Skoda Octavia II Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW 2005-2012 (15) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 23 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotrek
Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW
Tu absolutny mistrz. Za 29.000 kupiłem 4 ? letnie auto od pierwszego właściciela bardzo dobrze wyposażone i nie zamierzam zmieniać. Teraz po 5 latach trudno znaleźć ofertę poniżej 25.000 zł! Świetnie trzyma cenę. No ale co tu się dziwić. Auto z przebiegiem 160.000 km i nie widać śladów zużycia. Fotele nie wycierają się, kierownica może trochę. Plastiki na włączniku ścierają się tylko ? powszechne w koncernie VAG. Nic się nie zepsuło do dziś....
~Arek
Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW
Ja to auto kupiłem jako używane z sprawdzonym przebiegiem i historią od pierwszego właściciela. Auto zaskoczyło mnie pozytywnie swoją praktycznością. Natomiast zawiodłem się niskim komfortem podróżowania. Ceny używanych skód są przesadzone, za wysokie.
~Smulu
Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW
Wnętrze wygląda dobrze, choć nie ma co porównywać z konkurencją z wyższej klasy. Dałem za nowe auto 55090 zł więc jak za tą cenę to bardzo dobre auto. Na pewno nie wziąłbym Octavii II FL za 70 tys - to za dużo, chyba że silnik miałby min 140 km.
~Octavia II Mint
Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW
Jak to amerykanie mówią: you got what you paid for. Cena dobra za najważniejsze komponenty (silnik, zawieszenie), reszta to śmieci co sprawia, że auto generalnie wychodzi tanio.
~Bartass
Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW
W okolicy 20 tys zł mozna kupic na prawde ladny egzemplarz auta, ktore tak na prawde wiekszych wad nie posiada a poza tym jest totalnie bezproblemowe
~aniol
Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW
jak na auto tej klasy z takim wyposazeniem cena byla przystepna. przyznam ze szukalem auta przez 2 miesiace i uwazam ze wybor byl trafiony w 10
~bilki10
Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW
W porównaniu z francuskimi czy włoskimi samochodami drogi w zakupie ale za to później odwdzięcza się bezawaryjnością
~borumb
Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW
Cena jak za takie wyposażenie doskonała. Samochód sprawuję się wyśmienicie. Ekonomiczny, tanie części i fajny wygląd.
~Andi
Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW
W wersji "Ice" ma w wyposażeniu to co potrzeba, cena rozsądna i utrata wartości podobno tez w normie.
Dziennik kosztów dla Skoda Octavia II Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW
7,7
9,6
~pabloxr3i
Kombi 1.6 MPI 102KM 75kW
za tą cenę ciężko znaleźć coś lepszego, mała utrata wartości
Skoda Octavia II Kombi